Поліна Придибайло
Казочка про незвичайну пір'їнку
Летіла якось через Полінчин садок одна пташечка. Та непроста! Чому? Просто вона вирізнялася з-поміж усіх інших пташечок, бо була вся веселкова - всіх-усіх кольорів! І чомусь раптом з неї впала пір'їнка. А, може, то птаха сама її скинула добрій дівчинці?
Дитина була якраз в садочку, одразу її помітила й вигукнула:
- Ой, яка гарненька пір'їночка, візьму її собі у колекцію.
Зайшла в дім, а там - сварка: її сестра і брат щось не поділили.
Вона хотіла їх помирити, та марно! А потім подумала:
- Може, дати їм цю пір'їнку?
Та так і зробила. І вони стали мирно гратися далі.
Дівчинка дуже зраділа!
І відтоді Полінка, коли потрібно, мирила чарівною пір'їночкою всіх людей і тварин!
(21.02.2020 р.)
Казочку юна авторка надіслала спеціально для читачів "Малої Сторінки".
Малюнок вгорі - Lucy Fleming.
Дивіться також на "Малій Сторінці":
Проба пера (блог авторів-початківці)
У цьому розділі пропонуємо твори наших юних авторів, які пробують свої сили у літературі. Можливо, їх оповідання чи казочки - недосконалі з точки зору літературних критиків, але вони наповнені глибоким смислом, який ми хочемо донести усім нашим читачам.
Чимало українських письменників творили казки. Серед них Іван Франко, Леонід Глібов, Марко Вовчок, Леся Українка, Олена Пчілка, Юрій Федькович, Григорій Квітка-Основ’яненко, Левко Боровиковський, Петро Гулак-Артемовський, Євген Гребінка, Микола Костомаров, Пантелеймон Куліш, Юрій Федькович, Іван Наумович, Василь Сухомлинський та багато-багато інших. Всупереч труднощам історичного шляху, українська літературна казка розвивалася і свідчила про те, що в мистецьких пошуках українські письменники йшли в ногу з письменниками Європи і світу.
По-дитячому наївно, але скільки доброти, позитиву та віри у все хороше! Щасти тобі, сонечко! Дасть Боже, ти ще будеш виступати з власною книгою!