На сайті
Дошка оголошень Додати оголошення

Навчання, виховання та розвиток особистості. У поміч батькам та вчителям


Позашкільне вихованя, педагогіка, проблематика

У цьому розділі будемо розповідати про позашкільне навчання і виховання дітей та юнацтва, поговоримо про педагогіку та розглянемо проблематичні питання у процесі виховання молодого покоління.


Учасники Українсько-польського проекту обміну молоддю No more war - про поїздку до Польщі. NoMoreWar, YellowSheepFoundation, Lileya, PolishUkrainianCouncilofYouthExchange, UkraineIS."Тиждень цікавої праці та нових знайомств розпочався 15 жовтня 2018 року, коли вся украïнська команда (18 дiвчат та хлопцiв) вирушили до дивовижного польського містечка Murzasichle. Проект під назвою "No more war" вразив нас різноманіттям заходів та підготовкою. Серйозні питання, чіткий план та ставлення до роботи надихали нас щодня на нові ідеї та ïх втiлення. "Організатори проекту "Yellow Sheep Foundation" та Громадська органiзацiя "Центр розвитку творчостi " Лiлея" добре знають, що таке молодь і як важливо нам розвиватися для майбутнього. Ми мали змогу вдосконалювати навички англійської мови, обговорювати креативні ідеї, потоваришувати з новими друзями та віднайти нові можливості для спiвпрацi у майбутнiх проектах..."

 Сергій Вакарін. Innovation Market: школярі-винахідники, державні програми, стартапи UkraineIS. Сергій Вакарін. Innovation Market: школярі-винахідники, державні програми, стартапи UkraineIS.Сергій Вакарін. Innovation Market: школярі-винахідники, державні програми, стартапи UkraineIS.В Україні інноваційна освіта стає модною, і це добрий знак. На Innovation Market можна було зорієнтуватися, де навчитися збирати сучасні пристрої – від роботів до дронів та ракет. Відвідувачі могли побачити, як вміє ходити робот від Socrat – недарма там займаються винахідники UkraineIS. Була широко представлена Мала Академія наук. Важливо, що школярам надана можливість експериментувати та представляти свої проекти. Відбулася цікава дискусія з авторами кількох оригінальних розробок – це Ольга Боровик та Дар’я Руда (Кіровоградська область), Влад Ведерніков та Володимир Поляков (Черкаська область). 

Форум Хай-тек і майбутнє. Інновації в освіті та виборі професіїВ рамках Форуму «Хай-тек і майбутнє», який пройшов у Києві на початку жовтня, відбулося багато важливих подій та окремих заходів. На Форумі виступив член «Групи друзів України» Європейської комісії Бенедикт Геррманн та представники західного бізнесу. Найбільш знаковими були наступні події: Алея стартапів та ідей для бізнесу; презентація проекту «Майстерня талантів» та міжнародних досягнень його учасників у галузі високих технологій; презентація британської програми стажування молодих юристів, а також Свято мистецтв – від музики до ілюзії.

 що подарувати дитині, подарунки дітям на все життяУ теперішній час, якщо в родині - достаток, діти мають багато всіляких іграшок, найрізноманітніших ігор та купу ґаджетів і розваг. Зараз стільки всього існує для дітей, що їх вже просто нереально чимось здивувати. Та існують подарунки для наших малят, які вони точно запам’ятають на все життя та цінуватимуть їх. Більше того, вони пронесуть їх з собою через все життя і, швидше за все, подарують вже своїм дітям...

Ірина Мацко, статті,  присвячені питанням і проблематиці літератури для дітей, Статті Ірини Мацко, присвячені питанням і проблематиці літератури для дітей: "Серйозно про дитяче, або крок за кроком", "Дитина і казка. Казка як джерело пізнання для дитини", "Діти вулиці. Про статус сучасної української дитячої літератури", "Коли «Попелюшка» стане принцесою? Або проблеми українського казкарства", "Що несе у собі українська народна казка або чого вчить народний фольклор?".

проблематикаРозглянемо в цьому розділі різні життєві проблеми і способи їх вирішення. "Усе буде добре!" - на разі найліпший життєвий девіз для нас усіх.

позашкільне вихованняПозашкільне навчання має на меті виховання вільної, мислячої людини. Таке навчання будується на основі залучення дітей до творчості, реальної діяльності, інтелектуального діалогу....

 


Останні коментарі до сторінки
«Навчання, виховання та розвиток особистості. У поміч батькам та вчителям»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар