Даруємо нашим дітям подарунки: що найцінніше?


 що подарувати дитині, подарунки дітям на все життяПОДАРУНКИ ДІТЯМ НА ВСЕ ЖИТТЯ

У теперішній час, якщо в родині - достаток, діти мають багато всіляких іграшок, найрізноманітніших ігор та купу ґаджетів і розваг. Зараз стільки всього існує для дітей, що їх вже просто нереально чимось здивувати. Та існують подарунки для наших малят, які вони точно запам’ятають на все життя та цінуватимуть їх. Більше того, вони пронесуть їх з собою через все життя і, швидше за все, подарують вже своїм дітям...

НАЙЦІННІШІ ПОДАРУНКИ НАШИМ ДІТЯМ:

-  Ваш час. Це найцінніший подарунок, особливо для сучасних дітей. Знаходьте час для дитини кожен день! Щоб просто побути з нею, пообійматися, погратися разом, погуляти або просто повалятися на ліжку.
   
-    Ваша увага. Ще одна річ, якої постійно бракує дітям.
    
-    Міцна і повна родина. Намагайтеся зберегти сім’ю і добрі стосунки з її членами. Для дитини родина – це той фундамент, та опора, яка дає підтримку і допомагає йти по життю.
    
-    Любов у всіх її проявах. Обіймайте, цілуйте, говоріть слова любові завжди, незважаючи ні на що! Навіть, якщо вашій дитині вже далеко за ;)
    
-    Сімейні вечері. Ці хвилини родинного єднання запам’ятовуються дітьми на все життя. Це прекрасна традиція, яка об’єднує, мирить, надихає і утихомирює.
    
-    Посиденьки у вас на колінах. Для дитини це найкраще, найзатишніше місце в світі!
    
-    Вірність в родині у стосунках. Бути вірним своєму чоловікові (дружині) – це вчинок нашого розуму, серця і душі. А діти відчувають це дуже тонко.
    
-    Свобода. Пам’ятайте, що заборон має бути мінімум. Давайте дитині можливість вибирати, самостійно приймати рішення, діяти і вчитися на власних помилках.
    
-    Любов до творчості. Надавайте можливість творити стільки, скільки хочеться. Заохочуйте творчу діяльність, створюйте умови для неї. Самі захоплюйтеся і займайтеся з дитиною. Це дуже важливе вміння в епоху Інтернету та комп’ютерних технологій, яке вчить бачити прекрасне у всьому, радіти життю, знаходити виходи з нестандартних ситуацій.
    
-    Любов до пізнання. Любов до знань і хороша оцінка в школі, часом, не мають абсолютно нічого спільного. Заохочуйте дитину пізнавати світ, захоплюватися, навчіть отримувати задоволення від пізнання світу.
    
-    Духовність. Прищеплюйте дітям усвідомлення наявності душі. Добре, якщо вони навчаться діяти, керуючись потребами не тільки свого тіла, а й душі.
    
-    Оптимізм. Це те, що допомагає досягати успіхів і міняти цей світ на краще.
    
-    Уміння цінувати. Навчіть дитину цінувати те, що у неї є.
    
-    Віра у їхні сили. Дитині надзвичайно важливо знати, що найрідніша людина у світі в них вірить. Давайте дитині зрозуміти, що ви впевнені в ній, в її уміннях і можливостях. Всього одне ваше слово здатне зробити з малюка успішного генія.
    
-    Радість. Радійте життю і своїй дитині. Не соромтеся своїх почуттів, смійтеся разом з малюком, дурійте ;)
    
-    Доброта. Дитина ще встигне навчитися жорсткості. А ви покажіть їй приклад справжньої доброти і вміння співчувати.
    
-    Інтерес. Інтерес до світу присутній у кожної дитини. Зберігайте, бережіть його! Постарайтеся не вбити всякими: “Не лізь, не заважай, вистачить говорити, скільки можна питати?”
    
-    Уміння приймати рішення. Стимулюйте до самостійності, допоможіть приймати наслідки своїх дій, покажіть приклад справжньої сміливості і рішучості.
    
-    Рамки. Дітям надзвичайно важко жити у вседозволеності і не мати ніяких обмежень. Їм потрібні рамки, які структурують для них цей світ. Тільки не захоплюйтеся заборонами, інакше це загрожує непослухом.
    
-    Похвала. Дітям дуже важливо відчувати схвалення їх дій з боку батьків. Це стимулює до вдосконалення.
    
-    Щедрість. Покажіть на особистому прикладі, що таке щедрість, як ділитися, і навчіть отримувати задоволення від власної щедрості.
    
-    Правда. Будьте чесними з дітьми. Таким чином ви навчите їх бути чесними. Крім того, ви продемонструєте їм, що вам можна довіряти, що з вами вони в безпеці.
    
-    Надія. Надія допоможе у найважчі моменти, підтримає і додасть сил.

 що подарувати дитині, подарунки дітям на все життя що подарувати дитині, подарунки дітям на все життя що подарувати дитині, подарунки дітям на все життя
    
За матеріалами: http://dytpsyholog.com/


Останні коментарі до сторінки
«Даруємо нашим дітям подарунки: що найцінніше?»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми