«Мама тебе знайде» — перша книжка для дітей від співачки Наталії Могилевської вийде друком у видавництві «Ранок»


 

Мама тебе знайде — перша книжка для дітей від співачки Наталії Могилевської вийде друком у видавництві Ранок. Казкова історія про справжні родинні почуття, підтримку та любов рідних.

 

 

ПЕРША КНИЖКА ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД СПІВАЧКИ НАТАЛІЇ МОГИЛЕВСЬКОЇ

 

Наталія Могилевська працює над своїм новим книжковим проєктом — першою книгою для дітей. Про це вона повідомила 26 квітня під час зустрічі на фестивалі «Книжкова країна».

Книжка з назвою «Мама тебе знайде» вийде друком у видавництві «Ранок». Це казкова історія про справжні родинні почуття, підтримку та любов рідних. Головними персонажами розповіді стануть маленькі ведмедики, яким, попри всі труднощі, вдасться відшукати свої справжні дім та сім’ю.

На події у рамках книжкового фестивалю Наталія Могилевська поділилася з присутніми кількома деталями щодо майбутнього проєкту. Як сказала співачка, джерелом натхнення для неї стали особистий досвід і власні переживання батьківства. А ще маленька донечка Софія, яку разом зі старшою Мішель вона удочерила майже два роки тому. Саме для неї перед сном Наталія розповідала казку про двох ведмедиків, яких прихистила інша родина ведмедів.

Поділитися власними переживаннями й досвідом Наталія вирішила й з іншими. Тема усиновлення завжди була важливою та стала ще більш актуальною під час повномасштабної війни, коли багато дітей втрачають своїх рідних батьків, їхню підтримку та турботу. Однак подарувати їм свою любов і тепло, яких вони так потребують, може нова родина. Тому Наталія вирішила перетворити свою казку для донечки в дитячу книжку, яку зможуть прочитати інші. Як повідомила співачка, саме через дитячу історію і діти, і дорослі найкраще зрозуміють емоції героїв, зможуть порівняти себе з ними та перейнятися цією темою.

Під час зустрічі Наталія Могилевська також переповіла уривок із розповіді та заспівала частину пісні, створеної спеціально для майбутнього видання, що вийде у форматі мультимедійного проєкту.

У видавництві «Ранок» зазначають, що вся команда рада долучитися до цього важливого проєкту з чуттєвими й актуальними для нашого суспільства темами. Там очікують, що казкова історія «Мама тебе знайде» буде опублікована й доступна для читачів вже цієї осені.

Матеріали для публікації люб'язно надіслано Вікторією Лисенко, медіа-менеджеркою  видавництва «Ранок».

 

 

Більше цікавого знайдете у блозі видавництва на нашому сайті:
Блог видавництва Ранок - найцікавіше та найактуальніше.Друзі, вас вітає численна команда видавництва «Ранок»! Ми раді запропонувати високоякісну навчальну та дитячу літературу, створену провідними фахівцями своєї справи. Крім друкованої продукції, видавництво «Ранок» випускає книги і в електронному вигляді. Ми пишаємося співпрацею з відомими видавництвами Європи і Америки, а партнерство з голлівудськими студіями The Walt Disney Company і Pixar Animation Studios — приємний бонус у вигляді прекрасних дитячих ігор та книг. Педагоги України вважають наші книги найкращими, а багато бібліотек мають у своєму арсеналі весь асортимент дитячої літератури та навчально-методичних посібників для учнів та вчителів. Як лідер серед вітчизняних видавців, «Ранок» увійшов до Європейської асоціації видавців навчальної літератури і є наразі єдиним представником України! Ми пишаємось, що протягом багатьох років видавництво отримує безліч нагород і премій. «Ранок» — це величезний простір для розумних і талановитих людей, одним словом, для всіх вас! Тож, єднаймося, друзі!

Останні коментарі до сторінки
««Мама тебе знайде» — перша книжка для дітей від співачки Наталії Могилевської вийде друком у видавництві «Ранок»»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми