Людмила Кибалка. Оповідання "Люди війни"


Людмила Кибалка

ЛЮДИ ВІЙНИ

(оповідання)

Людмила Кибалка. Люди війни. Оповідання.Ганна  почула  збуджений  грюкіт у двері.  Кинулася до вікна, глянула: біля дверей  німецький солдат. Від страху аж заклякла, а в скронях било: «Боже! Відчиняти чи ні?».
Насилу зняла клямку. Відчинила. Охопила моторошність, як стало страшно. Здавалося, що навіть повітря дихало тим страхом.  Він стояв на порозі, розмахував руками і щось по-своєму шверготав. «Мабуть, хоче їсти», - подумала Ганна, дивлячись на цього непроханого прибульця повними очима страху.
Впустила. Він неквапом, пильно роздивляючись, переступив поріг, увійшов до хати. Раптом його погляд зупинився.
Ганна злякалася ще дужче: адже чужинець припав поглядом  до малої дитини, яка сиділа на лаві закушкана в хустку.
-    Це моя донечка, Марійка, - злякано і збуджено вимовила жінка.
Прибулець, ніби щось пригадуючи, наблизився до Марійки, витягнув з кишені губну гармошку, ковзнув нею по губах. Кімната заполонилася щемливими звуками, а він, ледь стримуючи сльози, почав награвати пісеньку, яку так любили його діти.
Тоді легенько взяв Марійку і посадив на коліна. Знову заграв дивну мелодію. Дівчинка маленькою рукою потягнулася до цікавої іграшки, а коли ненароком торкнулася –  сльозини задрижали на його очах. Він заплакав.

Оповідання люб'язно надіслано автором особисто спеціально для "Малої Сторінки".

 

 

 

Більше творів Людмили Кибалки на "Малій Сторінці":

 
Людмила Кибалка. Твори для дітей та дорослих
Людмила Кибалка - сучасна молода українська поетеса та письменниця. Вона народилася і живе у Києві. У 2002 році закінчила факультет української мови та літератури Київського національного університету  ім. Тараса Шевченка, а згодом навчалася в аспірантурі Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка. Людмила Кибалка пише як поетичні, так і прозові твори. Усі вони - щирі та теплі, сповнені любов'ю та добротою. Тож читаймо разом і поринаймо у світ прекрасного...
 
 
 
 
 

Читайте також на "Малій Сторінці":

Українські оповідання для дітейНа цьому терені - оповідання для дітей - працювала ціла плеяда видатних українських письменників. У цьому розділі читайте оповідання, що написали відомі українські автори.

Останні коментарі до сторінки
«Людмила Кибалка. Оповідання "Люди війни" »:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми