Валентина Вздульська. Дитячі твори


Валентина Вздульська, оповідання для дітей"Щоб я погодилася з’їсти суп, коли була малою, мама мусила розповідати казку. Найулюбленішою була «Принцеса на горошині». Щоразу рідним доводилося вигадувати нове й нове продовження цієї казки й навіть малювати ілюстрації. Гадаю, я натренувала у своїй родині добрих казкарів. Не менш цікаво було ночувати в бабці. Перед сном вона на моє прохання неодмінно розповідала казку. Але швидко починала дрімати й крізь сон мурмотіла якісь нісенітниці. Врешті спала тільки бабця, а я тишком-нишком сміялася з «півнів у підштанках і ящиків, які встали й кудись побігли». (Валентина Вздульська)

 

Валентина Вздульська народилася 1983 р. у м. Фастів на Київщині. Закінчила Національний університет «Києво-Могилянська Академія» за спеціальністю «Філологія» (магістр, 2006). Працювала журналісткою на радіо, в газетах, наразі – редакторка в одному з київських інтернет-видань. Авторка казок та оповідань для дітей. Твори публікувалися в збірках «Казки Різдвяного Ангела» (Свічадо, 2008),  «Осіння книжка» (2009), «Зимова книжка» (2009), «Літня книжка» (2010), «Казки Божого саду» (Свічадо, 2009) та ін. Мешкає в м. Фастові.

 

 

На відео: Відеозвернення дитячої письменниці Валентини Вздульської, чиї твори було включено до оновленої програми з літературного читання для початкової школи. 

 

 

 

 

Валентина Вздульська.  Горобине Різдво. Різдвяне оповідання. Малюнок Світлани Балух
Добрий янгол із казки Валентини Вздульської «Горобине Різдво» зі збірки "Казки Різдвяного ангела" недвозначно нагадує, як важливо за приготуваннями до святкування Різдва не забути про суть свята. Вражає здатність маленьких пташок до  неймовірноїсамопожертви в ім'я великих світлих звершень...
 
 
 
 
 
 
 

Валентина Вздульська, Потяги, оповідання для дітей, малюнок Мар’яни Качмар

«Потяги» - зворушливе оповідання Валентини Вздульської, в якому дуже відчутною є туга двох братів за своїм татом, який тепер не живе з ними разом, оскільки вони не порозумілися з мамою. Старший брат підтримує молодшого, в них є спільна гра, в яку вони грають по дорозі зі школи, а ще в них є спільне бажання, щоб тато і мама помирилися… Така туга й таке бажання може об’єднувати всіх тих дітей, які переживають розлучення батьків. Дорослим, які будуть читати це оповідання разом із дітьми, батьки яких розлучилися, варто бути чутливими до емоцій таких дітей і надати їм підтримку. Будь-якій дитині важливо знати про те, що стосунки в різних родинах бувають різними, і про те, що посварені між собою батьки все одно люблять своїх дітей і дбають про них, а дорослим варто цю любов до дітей проявляти словами, турботою, дотиками, подарунками та проведеним разом часом.

Останні коментарі до сторінки
«Валентина Вздульська. Дитячі твори »:
Тамара , 2016-12-20 19:50:08, #
Ірина , 2018-12-18 14:03:43, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 2     + Додати коментар
Топ-теми