Віктор Близнець. Оповідання для дітей


 
оповідання для дітей, оповідання про зиму, оповідання про Новий рік, Віктор Близнець, Оленчине свято
"... Оленка згорнулась клубочком. І дивно їй: очі заплющені, а все видно. Бачить Оленка свій двір, і кучугури снігу, і перекинуті саночки. Ох і вредні санчата! Каталась Оленка з гірки, а вони взяли та й повернули у рівчак. Оленка упала. У валянці набилося снігу, і от маєш: болить горло...." (Віктор Близнець)

 

Віктор Близнець. "Як гуси з'їли свитку" (оповідання)

Віктор Близнець, Як гуси з'їли свитку, оповідання, читати, завантажити
... Яка то радість - весняний льодохід! Та героєві цього оповідання не пощастило. Одне - що провалився у воду, а друге - що став посміховиськом для всієї школи. А з того, що було потім, уже все село сміялося.... Читайте оповідання Віктора Близнеця "Як гуси з'їли свитку".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Більше творів Віктора Близнеця на нашому сайті:
 
Віктор Близнець, життєпис, твори
Віктор Близнець був дитячим письменником за природою свого таланту: він умів розглядати проблему «від початку», звертатися до найпершого значення слова й метафори, відкривати нове в давно знайомому. Звідси й закономірний інтерес до історії українського народу... Читайте і завантажуйте повісті Віктора Близнеця: "Звук павутинки", "Земля світлячків", "Женя і Синько". Також дивіться оповідання письменника: "Оленчине свято" та "Як гуси з'їли свитку".

Останні коментарі до сторінки
«Віктор Близнець. Оповідання для дітей»:
марта , 2017-07-28 16:27:38, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми