Вчимося легко, або як зацікавити малечу навчанням


Видавництво Ранок. Вчимося легко, або як зацікавити малечу навчанням

 

Вчимося легко, або як зацікавити малечу навчанням

 

Як зацікавити малечу навчанням? Відточити її навички та вміння? “Підтягнути” з певних дисциплін? Цими питаннями переймаються батьки не лише школяриків, але й дошкільнят.

Поринати в країну знань потрібно поступово й правильно. І тоді малеча буде крокувати по ній впевнено, легко та з захопленням. Аби допомогти батькам заохотити дітей до навчання, відточити їхні вміння та отримати необхідні знання, видавництво “Ранок” ТМ “АРТ” вирішили створити низку зошитів із різноманітними практичними вправами. Їх полюбили дорослі й малі та використовують не тільки вдома, а й у навчальних закладах. Адже вони створенні кваліфікованими вчителями, дбайливими батьками з урахуванням освітніх програм. До того ж, апробовані дітьми різного віку. 

Перші навички, з яких потрібно починати, це - математика, читання та письмо. Бо маючи впевнену базу знань з цих дисциплін, набагато легше засвоювати інші. 

 

 

Видавництво Ранок. Вчимося легко, або як зацікавити малечу навчанням

 

Математика


Ця точна наука стає цікавою саме тоді, коли її розумієш. А щоб малечу зацікавити математикою потрібно її вивчення перетворити на захопливу гру, на щось нове та цікаве. Перетворюйте своє повсякденне життя на математичні вправи. Порахуйте разом з малечею, скільки потрібно грошей в місяць на корм домашнього улюбленця, або скільки часу займає дорога від дому до школи за тиждень. Також в нагоді може стати серія “Точилка”. Вона розрахована для учнів 1-2 класів, складаються за рівнями (від 1 до 8) та з міні-уроків (1 сторінка = 1 урок). Містять багато різноманітних завдань, де дітлахам потрібно порахувати та записати, скільки грошей у кожної дитини, обчислити приклади та розфарбувати звірят й парасольки відповідним кольором, знайти значення виразів разом з єнотиком. Задачки ж потрібно записувати за певними схемами, що допомагає відточити навик схематичного запису. 

 

 

Видавництво Ранок. Вчимося легко, або як зацікавити малечу навчанням

 

Читання


Бажаєте, щоб малеча із задоволенням брала до рук книгу та поринала в захопливий світ казок? Привчайте її змалечку до книг, читайте казки на ніч, обговорюйте їх. А коли малеча почне складати докупи склади читайте з дитиною все, що бачите: назви магазинів, реклами, програмку з улюбленими мультфільмами. Перетворіть це все на якусь цікавинку. Бо вчитися читати та корегувати навички читання потрібно захопливо. В цьому також може допомогти збірник завдань “Читання до школи”. Він розрахований для діток від 4 до 6 років та побудований в 4 кроки:

Звуки та букви. 

Читаємо склади. 

Читаємо слова. 

Читаємо речення. 

На кожному етапі незліченна кількість завдань: провести гнома звуковою доріжкою, розфарбувати за кольоровим кодом та визначати правильно-неправильно, розгадувати таємничі шифри та комбінації. Завдяки такому підходу діти зможуть з легкістю засвоювати та корегувати свої вміння, з впевненістю крокувати сходами вгору до неймовірних пригод, які чекають малечу на сторінках книг. Також збірник допоможе зробити перші кроки в письмі.

 

 

Видавництво Ранок. Вчимося легко, або як зацікавити малечу навчанням

 

Письмо


Коли почнете тренуватися в письмі, звертайте увагу, що малеча полюбляє найбільше: переписувати, вигадувати власну розповідь, чи робити звуковий розбір слова. Завдяки цим спостереженням ви зможете правильно підійти до навчання письму та зробити його легким і цікавим. Тут в нагоді стане серія “Точилка”. Окрім математичних зошитів, вона ще й має з письма. З ними малеча порине в захопливий мовний світ, де підкорегує свої знання з української та російської мов. Малечі потрібно буде порівнювати кількість букв та звуків, читати звукові записи, розплутати словосполучення, виправити помилки, дібрати до текстів заголовки. Після виконання завдання запропонуйте юному школярику оцінити себе, зафарбувавши носик олівця у відповідний колір. Він знаходиться на кожній сторіночці. Завдяки цьому дитина розвиває в собі навички самоконтролю.

Ці зошити проведуть дитину країною знань, допоможуть відточити навички з письма, читання та грамоти. А ігрове оформлення перетворить буденне навчання в казкову та захопливу подорож, що сприяє кращому засвоєнню та чіткого відпрацювання навчального матеріалу.

 

На відео: Видавництво "Ранок". Дитяча література. "Точилка" - загострюємо знання до 100% результату.

 

 

Книжкового настрою!

 

Ольга Шкрьогал
PR менеджер департаменту дитячої літератури
видавництва “Ранок”.

 

 

Тренди дитячої літератури у 2019 році. Що і як будуть читати діти в наступному році.

 

Матеріали люб'язно надіслані видавництвом "Ранок" спеціально для читачів "Малої Сторінки".

Видавництво Ранок.

 

 

 

Більше цікавого знайдете у блозі видавництва на нашому сайті:

Блог видавництва Ранок - найцікавіше та найактуальніше.Друзі, вас вітає численна команда видавництва «Ранок»! Ми раді запропонувати високоякісну навчальну та дитячу літературу, створену провідними фахівцями своєї справи. Крім друкованої продукції, видавництво «Ранок» випускає книги і в електронному вигляді. Ми пишаємося співпрацею з відомими видавництвами Європи і Америки, а партнерство з голлівудськими студіями The Walt Disney Company і Pixar Animation Studios — приємний бонус у вигляді прекрасних дитячих ігор та книг. Педагоги України вважають наші книги найкращими, а багато бібліотек мають у своєму арсеналі весь асортимент дитячої літератури та навчально-методичних посібників для учнів та вчителів. Як лідер серед вітчизняних видавців, «Ранок» увійшов до Європейської асоціації видавців навчальної літератури і є наразі єдиним представником України! Ми пишаємось, що протягом багатьох років видавництво отримує безліч нагород і премій. «Ранок» — це величезний простір для розумних і талановитих людей, одним словом, для всіх вас! Тож, єднаймося, друзі!

Останні коментарі до сторінки
«Вчимося легко, або як зацікавити малечу навчанням»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми