Книжковий Арсенал – щорічна зустріч, на яку чекають тисячі
Що вдалося та які книги видавництва «Ранок» стали хітами продажу
Вже вкотре Книжковий Арсенал приймає численну читацьку аудиторію. Цьогоріч кількість відвідувачів подолала межу в 57 тисяч. Книголюби й книгомани приходять, щоб вхопити новинку, якої ще немає навіть у великих книгарнях.
Як і минулого року книжковий фестиваль розкинувся на два крила. Тож не дивно, якщо хтось певний час блукав у пошуках улюбленого книговидавця.
Видавництво «Ранок» привернуло до себе увагу дітей та дорослих новими книжками та яскравим оформленням. Фотозона з цитатами книжкових героїв збирала біля себе фанів різного віку.
Контрастне оформлення не завадило триматися заданого напрямку еко-спрямування: дитяча книга на еко-обладнанні, гості стенду з покупками у крафт-торбинках.
Особливою рисою видавництва «Ранок» є турбота про розвиток дитини й батьків у різноманітних напрямках. І щоб читачі знайшли найкращу для себе книжку, на стенді були створені вказівки за напрямками. А сама локація нагадувала книжковий супермаркет: вільний доступ до будь-якої книги, можливість отримати грунтовну консультацію, зібрати комплект за потребою і будь-якою ціною.
Поки батьки розглядали навчальну літературу, дітлахи мали змогу взяти участь у заходах, підготовлених авторами та редакторами видавництва. Відтак всі 5 днів Книжкового Арсеналу були насичені унікальними іграми, які виявили серед дітей і дорослих економістів на презентації книги «Гроші не ростуть на дереві», науковців на воркшопі із доповненою реальністю «Світ чекає на відкриття» і навіть програмістів на майстер-класі “Створи власний мультфільм із книгою “Програмування для дітей”.
Впродовж усього фестивалю до видавництва “Ранок” та представників мережі “КнигоЛенд”, які цього року допомагали у виборі книг, завітали дорослі, діти та підлітки з Києва та всієї України. Свій “книжковий голос” вони віддали наступним примірникам.
Перші місця залишаються за книжками для читання.
Цьогоріч це стали:
- очікувана «Як приборкати дракона. Відкриття прихованого світу» Мей Накамура - книга із героями улюблених мультфільмів;
- моторошна «Жахлива книжка: збірник страшних історій» колектив авторів під керівництвом #ЛаБараБука - яка зібрала напружені, містичні найжахливіші історії не для лякливих;
- а перші позиції «Тома Гейтса» (на Книжковому Арсеналы 2018) змінили щоденникові записи «Щоденник Ніккі 1: Не таке вже й казкове життя» Рейчел Рені Рассел, немов блог звичайної школярки зі своїми підлітковими проблемами та радощами.
Серед енциклопедій та пізнавальних книжок:
- створений разом з каналом ПЛЮСПЛЮС «Світ чекає на відкриття. Вітер і повітря», з якою кожний зможе відчути себе справжнім винахідником;
- для початкових програмістів «Створюй відеоігри за допомогою Скретч», з якою ваша дитина може стати наступною, хто буде працювати у Pixar;
- інфографіка «Енциклопедія видатних винаходів», з якою всі дізнаються, коли нарешті люди полетять на Марс;
- для найменших «Навчальний вімельбух "Від А до Я"», «Безліч емоцій», з якими дітки зможуть дослідити свої емоцій та навчитися новому;
- для дошкільнят«Життєві уроки. Гроші не ростуть на дереві», з якою можна дізнатися чому ж все ж таки гроші не ростуть на дереві;
- для молодших школярів «Дітям про науку. Біологія», в якій прості та зрозумілі пояснення з мінімумом тексту та максимумом можливстей.
Усім фанам видавництва «Ранок» велика дяка! Ви - наше натхнення!
Ольга Шкрьогал
PR менеджер департаменту дитячої літератури
видавництва “Ранок”.
Матеріали люб'язно надіслані видавництвом "Ранок" спеціально для читачів "Малої Сторінки".
Більше цікавого знайдете у блозі видавництва на нашому сайті: