2023 – рік Чорного Водяного Кролика (Кота) за східним календарем: чого чекати?


 

На відео: Чого чекати від року Кролика? Прогнози експертки Гранатте Ольжанської.

 

 

На відео: що готує для нас 2023 рік водяного кролика, як вплине на ваше життя.

 

 

2023 – РІК ЧОРНОГО ВОДЯНОГО КРОЛИКА (КОТА) ЗА СХІДНИМ КАЛЕНДАРЕМ

За східним календарем, символом 2023 буде Чорний Водяний Кролик (або Кіт). Він настане 22 січня 2023 року і триватиме до 9 лютого 2024 року.

Сам Кролик належить до стихії Дерева, яке може бути як гнучким, так і міцним. Цього року до цієї стихії додасться першоелемент Вода, яка має чорний колір і означає силу та наполегливість.

 Таке співвідношення кольору, тварини та стихії трапляється раз на 60 років (1903,1963, 2023). Тобто в минулому Чорний Водяний Кролик приходив до людей ще 1963 року.

Також за східним календарем керівною планетою Нового 2023 року буде Венера, тому можливі й інші варіації кольору, окрім чорного — темно-синій, синій, блакитний.

У китайській астрології символ Кролика (енергія “інь”) настає після року Тигра (енергія “ян”). Так було 60 років тому: 1962  — Карибська криза — світ був на межі ядерного знищення. У результаті СРСР та США вивели свої ядерні ракети зі спірних територій.

1963 року представники 99 держав підписали договір про заборону випробування ядерної зброї.

Кролик, особливо водяний, не любить конфліктних ситуацій. Тому 2023 рік має пройти в спокійнішому режимі. Віритимемо у краще!

Це сприятливий період для створення сім’ї та народження дітей, бо Кролик дуже плідний. А для усіх, хто поки лише мріє про кохання, цей рік може подарувати чудові можливості для особистого щастя.

 

За східним календарем 2023 – рік Чорного Водяного Кролика (Кота): чого очікувати від цього символу року?

 


Ті, хто народився у рік Кролика зазвичай сентиментальні та консервативні люди. Завоювати їхню прихильність можна показавши свою прихильність до традицій, законослухняності і настороженому відношенні до ризикованих проектів.

У роки Кролика народжуються дуже організовані люди, які володіють дипломатичними здібностями. Вони часто стають успішними лідерами, керівниками та адміністраторами.  Найкраща професія для людей народжених у рік Кролика — дипломати. Вони легко знаходять спільну мову з оточуючими та вміють вирішувати складні проблеми за столом переговорів.

Народжені в рік водяного Кролика володіють ще більшим та добрим серцем, співчуттям та милосердям.
У своєму будинку створюють чистоту, затишок і комфорт.

 

 

За східним календарем 2023 – рік Чорного Водяного Кролика (Кота): чого очікувати від цього символу року?

 


У різних джерелах можна знайти інформацію про те, що 2023 — це буде рік Кота. Чому з’явилися такі розбіжності?

Така дуальність пов'язана з тим, що у Південно-Східній Азії та Китаї астрологи ведуть різні календарі. У Китаї символом цього року є Кролик — символ довголіття, жвавості та біганини, а у В'єтнамі — Кіт. Втім, традиційно прийнято користуватись саме китайським календарем. До слова, для китайців настане не 2023 рік, а 4721. Дата початку року за східним календарем щороку змінюється, адже пов'язана з місячним циклом.

Для українців немає особливої різниці, кого саме з тотемів вшановувати – Кролика чи Кота. Адже їхні характеристики в обох календарях дуже схожі.

Кролик і Кіт – тварини сімейні, тому саме в наступаючому році любовна сфера кожної людини буде щасливою, а будинок – повна чаша. Люди, які шукають серйозних відносин, обов’язково отримають їх, а сімейні пари реалізують всі свої заповітні бажання.

Вдалим буде і квартирне питання, і подорожі, і відрядження – астрологи обіцяють, що протягом усього 2023-го року людям, які бажають обзавестися власною нерухомістю, зробити ремонт або відвідати різні країни, посміхнеться удача.

Стихія наступаючого року – Вода, тому ви повинні вирішувати будь-які конфлікти м’яко, обходячи гострі кути. Злякати птицю щастя можна тільки великими сварками, розбіжностями і ворожнечею, так що, експерти з езотерики рекомендують утриматися від будь-яких подібних енергій у взаєминах.

Звичайно, багато в чому те, чи буде рік успішним, чи ні, залежить від самих людей. Але також потрібно звернути увагу, наскільки комфортною буде “вода” навколо вас. Тому астрологи радять у Новому 2023 році:

    — не кидатися у вир кохання з головою;
    — не входити в каламутну воду, тобто погоджуватися на сумнівні пропозиції;
    — не плисти бездумно за течією;
    — не перешкоджати надто активно тим подіям, у вирі яких опинилися.

Варто зазначити, що Новий рік 2023, символом якого буде Чорний Водяний Кролик, відрізнятиметься мінливістю та неоднозначністю. Але якщо ви навчитеся правильно використовувати всі особливості стихії та будете розуміти бажання володаря року, то зможете досягнути значного успіху в своїх починаннях.

Астрологи стверджують, що найбільш вдалим періодом в році Чорного Водяного Кролика буде зима. Успіх у справах супроводжуватиме як на початку Нового 2023 року (січень-лютий), так наприкінці (грудень 2023-го і навіть січень 2024 року).

Щоб залучити талан, потрібно знати, що саме любить символ Нового року за східним календарем, а також які його щасливі місяці, дати й кольори.

Так, на думку астрологів, улюбленим кольором водяного кролика є ліловий, а тому він стане головним кольором майбутнього 2023 року. А притягуватимуть талан всі числа, які в своєму складі мають цифри 3, 4, 6. Щоб справи йшли вгору, починати їх краще в такі місяці: 1, 4, 8 і 11 місячні місяці (за китайським календарем).

Вважається, що по зодіакальному колу це четвертий за рахунком покровитель і, більш того, найщасливіший.

 

 

За східним календарем 2023 – рік Чорного Водяного Кролика (Кота): чого очікувати від цього символу року?

 


Яку енергію несе Чорний Кролик

Кролик несе енергію самопожертви, популярності та любові. Буде багато романтики та відносин. Це буде рік сімейних романтичних енергій, але треба бути обережними. Можливі публічні скандали між партнерами. Люди, які народжені в рік кролика, — ті, які віддаються справі, віддаються на користь іншим людям і утискають заради блага власні інтереси. Це люди-миротворці, люди-дипломати, люди-посередники.

    Рік Чорного Водяного Кролика — рік тактичності, компромісів, домовленостей, дипломатії, вирішення питань маніпулятивними стратегіями.


Як рік Чорного Водяного Кролика впливатиме на економіку України

Для України 2023 рік не буде одразу фінансово успішним, але порівняно з 2022 роком енергія буде краща. Потроху економічна ситуація, яка ускладнилася на тлі повномасштабного вторгнення росії, буде поліпшуватися.

 

 


Яким обіцяє бути 2023 рік Кролика

Зазвичай роки Кролика наповнені непередбачуваними подіями та карколомними поворотами. Підлаштуватись до ритму 2023 буде важко, адже стихія Води провокуватиме мінливість. Успіх Чорний Кролик принесе ініціативним людям, тож просто плисти за течією — не найкращий варіант у прийдешньому році.

Також рік під покровительством Чорного Кролика буде сприятливим для тих, хто проявить чесність, щирість і легкий характер.

Рік Чорного Водяного Кролика або Кота обіцяє бути більш спокійним, ніж драматичний та різкий рік Тигра. Тварини, що уособлюють 2023 рік мають тихий (в порівнянні з тигром) норов та допоможуть заспокоїтись, відпочити та з новими силами іти до реалізації звершень. Втім, розслаблятись не варто — безініціативність буде жорстко каратись.

Тож, пам'ятайте, що Кролик та Кіт люблять тих, хто знає, чого хоче і не сидить склавши руки.

 

 

За східним календарем 2023 – рік Чорного Водяного Кролика (Кота): чого очікувати від цього символу року?

 

 

ЩО ЧЕКАТИ ЗНАКАМ СХІДНОГО КАЛЕНДАРЯ У 2023 РОЦІ?

Блакитний Тигр передає свої повноваження Чорному Водяному Кролику чи Коту 22 січня 2023 року, і триватиме влада цієї тварини до 9 лютого 2024 року. Рік обіцяє бути достатньо буремним та наповненим різними подіями для кожного знаку зодіаку, а також може принести успіх та любов багатьом.


1. Щур (Миша) (1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020)

Ті, хто народилися в рік Щура, зможуть у рік Кролика реалізувати себе у творчості та навчанні. Цей рік – сприятливий для самоосвіти та загального розвитку, тож Щурам варто спробувати щось нове – імовірно, нове хобі зможе стати справою всього життя.


2. Бик (1925,1937, 1949, 1961,1973, 1985, 1997, 2009, 2021)

Люди, які народилися під знаком Бика, матимуть змогу багато подорожувати – і ці подорожі лише підсилять задоволення від повернення додому. Другу частину року Кролика Бикам радять провести вдома – родинне коло та зміцнення стосунків з сім’єю зможуть допомогти Бикам у майбутньому.


3. Тигр (1926,1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022)

Для Тигрів 2023 рік буде буремним та різним – гучні успіхи можуть чергуватися з нищівними невдачами. Тиграм варто запастися терпінням на Рік Кролика та стійко триматися, отримуючи сюрпризи від долі. Головне – розуміти, що за чорною смугою завжди йде біла, яка принесе омріяний спокій та щастя.


4. Кролик (Кіт) (1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023)

Представники цього знаку зодіаку чекали на свій рік рівно 12 років, і, нарешті, отримують статус господарів цього року. Кролики (Коти) будуть перебувати під покровительством фортуни, тож можна сміливо братися за нові справи, цікаві авантюри, змінювати стиль життя чи створювати свою справу. Цього року Кролики чи Коти будуть зірками, які нарешті отримали омріяну славу.


5. Дракон (1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

Для Драконів рік Кролика стане винагородою за плідну працю. Якщо минулого року Дракони доклали всіх зусиль та відповідально ставилися до своєї роботи, стосунків та завдань, то доля належно подякує їм за працьовитість. З початку весни Дракони зможуть нарешті відпочити та присвятити час собі.


6. Змія (1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

Для Змій прийдешній рік буде роком клопотів та купи справ – Зміям не варто розслаблятися, а витискати все зі своїх можливостей – робота, яку вони робитимуть протягом року, зможе кардинально змінити їхнє життя на краще та отримати належне підвищення.


7. Кінь (1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

Ті, хто народився під знаком Коня, зможуть налагодити своє особисте життя цього року – у середині року Кролика Коні зможуть зустріти нову особистість, яка надасть їм сил та сенсів. Цьогоріч Коні зможуть бути коханими та щиро кохати.


8. Коза (1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Для Кози рік Кролика може стати доволі небезпечним – представникам цього знаку зодіаку варто слідкувати за здоров’ям та не нехтувати перевірками в лікаря. Підірване здоров’я може спричинити багато проблем: як моральних, так і фінансових. Та якщо Кози будуть уважними та прислухатимуться до свого організму, негаразди їх оминуть.


9. Мавпа (1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

Мавпи цього року зможуть отримати можливості просунутися по кар’єрній драбині. Представники цього знаку зодіаку легко зможуть реалізувати себе та проявити себе перед керівництвом, за що отримають бажану винагороду.


10. Півень (1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

У рік Кролика Півні стикнуться з певними фінансовими труднощами – представникам цього знаку зодіаку варто обачніше розподіляти свої статки та не розпорошуватися на хаотичні забаганки. У гіршому випадку в кінці 2023 року Півні можуть опинитися з діркою від бублика.


11. Собака (1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018)

Цього року ті, хто народився під знаком Собаки, матимуть багато справ та клопотів, пов’язаних із можливим переїздом. Цей рік буде сприятливим для того, аби змінити місце проживання, поміняти атмосферу та нарешті жити у своє задоволення.


12. Свиня (Кабан) (1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019)

Для тих, хто народився під знаком Свині, рік пройде плавно та без проблем – представники цього знаку зодіаку зможуть займатися своїми улюбленими справами та не боятися, що щось піде не за планом. Головне цього року для знаку Свині – віднайти справжніх себе.

 

 

 

 

Більше про китайський календар читаймо на "Малій Сторінці":

 

Китайський календарПід календарем ми розуміємо певний часовий цикл, який відображає закономірності в природі. З безлічі календарів різних культур і народів китайський календар по праву називається найдавнішим календарем. Складений ще п'ять тисяч років тому, він продемонстрував протягом століть, що закладена в ньому гармонія всесвіту є життєвою і переконливою системою, що зв'язує воєдино три сили світобудови — Небо, Землю і Людину. Сила Неба і Землі в китайському календарі представлена в майстерному поєднанні місячних і сонячних ритмів, а сила Людини — в 12 психотипах звірів (щура, бика, тигра, зайця, дракона, змії, коня, кози, мавпи, півня, собаки, кабана).


Останні коментарі до сторінки
«2023 – рік Чорного Водяного Кролика (Кота) за східним календарем: чого чекати?»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми