Іван Малкович, "Все у нас, бачиш, не так"


 

Іван Малкович

ВСЕ У НАС, БАЧИШ, НЕ ТАК

Все у нас, бачиш, не так: 
ранок долину залляв, 
лісу сосновий їжак 
сонце на спину узяв.

Жінка іде до ріки 
прати постелю тонку, 
зараз над'їдуть полки — 
зазолотягь ріку.

Добре дивись: лиш мить — 
і віднесе їх ріка.

Чуєш, як кров шумить 
в конях і вояках?..

(1990)

 

     

За матеріалами: Іван Малкович, "Із янголом на плечі". Художник Світлана Білявська. Вірші. Поетична агенція "Княжів", 1997, стор. 30.

 

 

Більше творів Івана Малковича на нашому сайті:

вірші для дітей, Поезії Івана Малковича для дітейІван Антонович Малкович  — український поет, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Іван Малкович закінчив Івано-Франківське музичне училище, скрипковий клас (1980) і Київський університет імені Тараса Шевченка, філологічний факультет (1985). На всеукраїнському семінарі молодих авторів 19-річного юнака  було обрано найкращим поетом. Вихід його першої книги гаряче відстоювала легендарна українська поетеса Ліна Костенко. Іван Малкович - автор поетичних збірок «Білий камінь» (1984), «Ключ» (1988), «Вірші» (1992), «Із янголом на плечі» (1997), кожна з яких ставала подією літературного процесу в Україні.  Він - автор-упорядник понад 30 книжок для дітей, зокрема «Українська абетка», «Улюблені вірші». Іван Антонович живе і працює у Києві. З 1986 року - член Національної спілки письменників України.

 

Іван Малкович. Золотий павучок. Різдвяна історія. Малюнки Катерини Штанко
"Цю історію на Святвечір любив оповідати мій дідусь... Не тепер і не колись жила собі в нашому містечку одна сім’я: тато, мама і троє діток — Тарасик, Настуня та Ільчик. У їхній привітній оселі завжди було багато радості і сміху. Яких лишень забав не вигадували вони — і «князівна», і «чіт-нечіт», і «скіки-скіки», і, звичайно ж, «смішний телефон». А на свята їхній татусь наймав бри́чку із золотогривим конем, і вони всі разом їхали за місто до лісу..." (Іван Малкович)

Останні коментарі до сторінки
«Іван Малкович, "Все у нас, бачиш, не так"»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми