Юлія Хандожинська. Казка про їжачків


Юлія Хандожинська. Казка про їжачків

 

Юлія Хандожинська

Казка про їжачків

Жили колись маленькі, кругленькі їжачки. І була у них сіра та гладенька шубка - м'яка, наче пух, і виблискувала наче той шовк. Їжачки дуже пишалися тими шубками і, бувало, як виходили зранку, то виблискували на сонці так, немов чарівні скляні дзеркальні кулі.
Оселилися вони біля високих зелених ялиночок. І ялинки ті були не простими, а чарівними, тому що їх власноруч посадив сам дід Мороз. Ось так вони жили і товаришували з їжачками. Вдень звірятка спали на м'яких подушках, що настелили ялинки, а вночі бігали по грибочки та по ягоди.
Одного разу маленькі їжачки пішли шукати смачних ласощів та забрели далеко від дому у сад людей. Як же гарно їм там було. Великі червонощокі яблука рясно лежали серед трави. А скільки тут медових груш - і не перелічити. Їжачки так захопилися збиранням запасів, що і не помітили, як у сад прийшла людина.
Раптом великі руки нависли над одним із їжачків, адже він виблискував, як срібло, і його легко було впіймати. З переляку братики і сестрички їжачка почали голосно пищати. Людина так здивувалася, що випустила з рук свого бранця, і їжачки швидко побігли додому.
Прибігши додому, їжачки почали плакати і ображатися на свої шубки. Вони зрозуміли, що їх краса надто приваблива і небезпечна, бо вони легко можуть потрапити у пастку. Почули плач їжачків ялинки. Їм стало шкода їх, і вони вирішили допомогти своїм друзям. Чарівні дерева махнули гілочками, і на їжачків посипалася густа хмарка із голочок.
З того часу їжачки стали схожими на ялинки. Всі звірята в лісі дивувалися і не могли звикнути, що у них не така шубка, як у всіх. Їжачки змушені були перебратися до лісу з листочками. Тепер вони носять на своїх колючках легенькі листочки і забігають в гості до ялиночок.

 

Юлія Хандожинська. Казка про їжачків

Казку люб'язно надіслано авторкою спеціально для читачів "Малої Сторінки".

 

 

Більше творів Юлії Хандожинської на "Малій Сторінці":

Юлія Хандожинська. Вірші для дітей. Пісні для дітей

Протягом всього свого життєвого шляху, з дитинства й до тепер, Юлія Хандожинська пронесла свою любов до слова. Перші її рядки побачили світ ще під час роботи у дитячому садочку. Там поряд з дітьми і відкрився той дивній і загадковий світ у серці Юлії. Більш серйозніше Юлія Миколаївна почала писати вже у квітучій Сквирі. Перша збірка "Мрії у вогні не згорають"побачила світ у 2014 році. Далі вийшли друком такі збірки: "Я пелюстками серця обійму цілий світ", "Бентежить душу батьківська земля", "У сяйві слова", "Мелодия чувств","Перлини моїх снів", "Намальовані душі". Юлія Хандожинська також є активним громадським діячем, має немало досягнень, завжди активно приймає участь у творчих конкурсах і фестивалях.
 

Юлія Хандожинська. Казки для малят

Юлія Хандожинська. Казки для найменьшеньких"Казка про іжачків ", "Хмаринки", "У бібліотеці", "Подаруй книгу бібліотеці" - такі казочки подарувала маленьким читачам "Малої Сторінки" письменниця Юлія Хандожинська.


Останні коментарі до сторінки
«Юлія Хандожинська. Казка про їжачків»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми