Юлія Забіяка. «Троянда для бабусі» (оповідання для дітей)


 

 

 

Юлія Забіяка

ТРОЯНДА ДЛЯ БАБУСІ

(оповідання)


У маленької Зої є бабуся. Вона  добра та чуйна, а ще розумна та щедра. Старенька дуже любить онуку, дає мудрі поради та завжди приносить їй подаруночки.

Одного разу бабця чомусь засумувала, і дівчинці захотілося розвеселити її, тож вона вирішила намалювати листівку для бабуні. Узяла простий олівець, червоний та зелений, і ось, на папері розквітла прекрасна троянда. Бабуся зраділа подарунку від онуки, де й подівся сум!

"Ти більше не журишся?" — спитала Зоя, пригорнувшись до бабці Орисі. "Ні! — відповіла старенька. — Навпаки, я радію, що ти ростеш справжньою людиною!"

Оповідання люб'язно надіслано авторкою спеціально для читачів "Малої Сторінки".

 

 

Читаймо також на "Малій Сторінці":

Юлія Забіяка. Скарбничка казок та оповідань для малят

Юлія Забіяка. Збірка казок про їжачка Спуню. Малюнок Головаш Наталії."Їжачок народився навесні. Тоді, коли лише починала пробуджуватися від сну природа. Мама з татом облаштували йому дитячу кімнату, що залишилася від  старших братика та сестрички, які уже виросли. Як відомо, перше,що надається від народження — ім'я. Але ніхто не міг придумати як назвати малого. "Може Пушок чи Колько?" — думав вголос  тато. "Та ні, він не пухнастим буде,коли виросте!" — говорила мама. — Та й зараз не дуже м'які чи гострі у нього колючки". Як ви вже зрозуміли, поки що їжачок був без імені. Одного разу сестричка повела його на прогулянку. Маля неквапливо брело по стежці та позіхало. Не дійшовши й  до середини шляху, малий заснув і молодша їжачиха понесла його додому..." (Юлія Забіяка)


Останні коментарі до сторінки
«Юлія Забіяка. «Троянда для бабусі» (оповідання для дітей)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми