Художниця Ліза Слюсаренко: нові малюнки - персонажі японського аніме "Сервамп"


Юна художниця Ліза Слюсаренко продовжує створювати свої чудові малюнки, навіяні японськими мультиками. У цій добірці побачимо персонажів аніме "Сервамп".

 

Художниця Ліза Слюсаренко: нові малюнки - персонажі японського аніме Сервамп

Малюнок за аніме "Сервамп", а їдять пельмешки головні герої - Махіро і Куро. 

 

 

Художниця Ліза Слюсаренко: нові малюнки - персонажі японського аніме Сервамп

Персонажі з аніме "Сервамп". Спочатку я хотіла намалювати на задньому плані шахи, але потом зрозуміла, що це дуже довго. Тому я написала слово "шахи" японською мовою :)

 

 

Художниця Ліза Слюсаренко: нові малюнки - персонажі японського аніме Сервамп

Малюнок за аніме "Сервамп": хлопці і рояль :)

 

Далі буде...

 

Більше малюнків Лізи Слюсаренко у нашій галереї:

 

Ліза СлюсаренкоУ цьому розділі пропонуємо Вам оглянути малюнки Лізи Слюсаренко, навіяні японськими мультиками. Споглядаймо та тішмося, що представниця теперішнього юного покоління росте такою неординарною, цілеспрямованою і талановитою.
 

Дивіться також на нашому сайті:

Галерея "Малої Сторінки"

Картинна галерея Малої Сторінки

 "Мала Сторінка" відкриває двері своєї картинної галереї для картин та малюнків наших українських митців. Споглядаймо їх роботи та пізнаваймо світ очима художників. 

 

 

Проба пера

Проба пера. Твори молодих авторів. Оповідання та казки юних авторів.
У цьому розділі пропонуємо твори наших юних авторів, які пробують свої сили у літературі. Можливо, їх оповідання чи казочки - недосконалі з точки зору літературних критиків, але вони наповнені глибоким смислом, який ми хочемо донести усім нашим читачам.
 
Мала Сторінка шукає достойних авторів. Як стати автором на Малій Сторінці
Якщо Вам є, про що розповісти світові, пишіть нам. "Мала Сторінка" опублікує Ваші цікаві пізнавальні матеріали чи майстер-класи, які, на Ваш погляд, будуть корисні нашим користувачам. Поділіться з читачами "Малої Сторінки" своїми історіями, думками, ідеями, враженнями, дослідженнями чи досягненнями, щоб про Вас дізналися тисячі людей по всій планеті!
 
рукоділляЯк зробити оригінальні речі своїми руками? Зв'язати шапочку чи вишити хустинку? Чи, може, сплести щось із бісеру? Чи навіть розписати писанку? Спробуємо допомогти Вам знайти гарну відповідь на ці та інші питання. 

Останні коментарі до сторінки
«Художниця Ліза Слюсаренко: нові малюнки - персонажі японського аніме "Сервамп"»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми