Онлайн-галерея юної художниці Лізи Слюсаренко


Ліза СлюсаренкоЛіза Слюсаренко - школярка, що наразі мешкає у місті Кропивницький і навчається у природничо-математичному ліцеї №25. Народилася дівчинка у Донецькій області, але через військові дії її родина у 2014 році змушена була виїхати з рідного міста. Ліза - дуже творча дівчинка. Вона любить читати, вишивати, займатися спортом, дивитися аніме і, звичайно, - малювати.  Малює юна художниця з тих пір, як начилася тримати у руках олівця. У цьому розділі пропонуємо Вам оглянути малюнки Лізи Слюсаренко, навіяні японськими мультиками. Споглядаймо та тішмося, що представниця теперішнього юного покоління росте такою неординарною, цілеспрямованою і талановитою.


Ліза Слюсаренко, юна художниця: малюнки за мотивами японського аніме Милий у ФранксіЗнайомтеся з улюбленими персонажами нашої юної талановитої художниці Лізи Слюсаренко з японського аніме "Милий у Франксі".

Малюнки Лізи Слюсаренко до аніме Останній СерафимЮна здібна художниця Ліза Слюсаренко творчо зростає з кожною своєю новою роботою. Японський мультфільм "Останній Серафим" надихнув мисткиню на нові малюнки.

Малюнки школярки Лізи Слюсаренко за мотивами аніме Рандеву з життям. Яшми. Галерея юної художниці Лізи Слюсаренко час від часу поповнюється новими цікавими малюночками. Наразі маємо картинки, створені за мотивами аніме "Рандеву з життям". Чекаємо на нові роботи!!! :)

Художниця Ліза Слюсаренко: нові малюнки - персонажі японського аніме СервампЮна художниця Ліза Слюсаренко продовжує створювати свої чудові малюнки, навіяні японськими мультиками. У цій добірці побачимо персонажів аніме "Сервамп".

Малюнки-аніме Лізи Слюсаренко.Знайомтесь з персонажами японських мультиків "Волейбол", "Юрі на льоду", "Бездомний бог", намальованими талановитою дівчинкою Лізою Слюсаренко.

Останні коментарі до сторінки
«Онлайн-галерея юної художниці Лізи Слюсаренко»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми