Українські діти з різних країн світу читають вірші Кобзаря: акція "Мій подарунок для Тараса Шевченка"


Напередодні 200-літнього ювілею Тараса Шевченка Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» презентував фільм «Українські дітки у світі читають «Кобзар», героями якого є маленькі українці з усього світу.
Шевченкове слово звучить з уст його наймолодших декламаторів – 130 українських діток з 24 країн світу віком до 7 років. Перегляд фільму дає нагоду почути, як читають Шевченка у Бразилії, Німеччині, Швеції, Іспанії, Португалії, Туреччині, Канаді, Грузії, Словенії, Великій Британії, Лівані, Франції, Латвії, Естонії, Норвегії, Польщі, Молдові, Румунії, Нідерландах, Російській Федерації, Казахстані, Італії, США та Україні.
Фільм створено у рамках проекту МІОКу «Мій подарунок для Тараса Шевченка. Українські дітки у світі читають «Кобзар», започаткованого у січні 2013 року.

 

 

 

Читайте твори Тараса Шевченка на нашому сайті:

твори Шевченка
Уже для багатьох поколінь українців — і не тільки українців — Шевченко означає так багато, що сама собою створюється ілюзія, ніби ми все про нього знаємо, все в ньому розуміємо, і він завжди з нами, в нас. Та це лише ілюзія. Шевченко як явище велике й вічне — невичерпний і нескінченний. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею, вбираючи в себе нові дні й новий досвід народу, відгукуючись на нові болі та думи, стаючи до нових скрижалей долі. Він росте й розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічному шляху до Шевченка...

Останні коментарі до сторінки
«Українські діти з різних країн світу читають вірші Кобзаря: акція "Мій подарунок для Тараса Шевченка"»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми