Український костюм для дівчинки та хлопчика (викрійка, технологія пошиття)


УКРАЇНСЬКИЙ КОСТЮМ

 

Костюм для дівчинки 

(мал. 3)

Біла сорочка-реглан із застібкою спереду (опис див. в розділі «Методичні вказівки щодо пошиття костюмів»), спідниця і фартушок. Прикрашається сорочка вишивкою, орнаментованою тканиною або декоративною тасьмою, що імітує вишивку, на грудях, рукавах, манжетах та по низу. Спідниця з тканини будь-якого кольору, оздоблена по низу тасьмою в'юнчик. Білий фартушок оформлюється яскравим візерунком. Він може бути і темним, але тоді застосовують яскраву тасьму та мереживо в оздобленні. Головний убір - вінок з штучних квітів з великою кількістю яскравих, різноколірних стрічок. На грудях - червоне намисто.

 

Український костюм для дівчинки та хлопчика (викрійка, технологія пошиття)

 

 

* * *


 

Костюм для хлопчика

(мал. 4) 

Біла сорочка, чорні або сині штанці і червоний, яскравий пояс (130x20 см). Пояс двічі обмотують навколо талії і зав'язують збоку. Біла сорочка мальовничо оформлюється декоративною тасьмою на грудях, комірі-стійці та по низу рукавів.

 

Український костюм для дівчинки та хлопчика (викрійка, технологія пошиття)

 

За матеріалами: Т. М. Грибанова. Костюми до свята в дитячому садку. Альбом. Малюнки автора. Обкладинка художника Ю.В. Бондаренка. Київ, "Радянська школа", 1984.

 

Дивіться також при необхідності:

Методичні вказівки до шиття карнавальних костюмів

робимо карнавальний костюм своїми руками, виготовлення деталей лекалДля того, щоб легше було користуватися матеріалом наданої книги, нижче наводиться технологія пошиття костюмів, де описано пошив сорочок різного фасону (косоворотки, з відкладним коміром, реглан), платтів (невідрізного та відрізного), халата, сарафана, комбінезона, блузи з короткими або довгими, широкими рукавами на манжеті, з оборкою; нижньої спідниці, фартушка, камзола, штанців, а також шапочки з вушками для костюмів звірів. Крім того, подано окремі технологічні процеси обробки деталей  (обробка зрізу горловини, застібки та ін.). Роботу над костюмами починають з виготовлення деталей лекал.

 

Усі варіанти карнавальних костюмів для дітей до новорічних свят з книги Т. М. Грибанової:

Карнавальні костюми для дітей до новорічних свят - своїми руками (моделі, викрійки, технологія пошиття)

Костюми до свят у дитячому садочку своїми руками, моделі, викрійки, технологія пошиттяСвята і святкові ранки приносять дітям багато радощів, викликають позитивні емоції, сприяють вихованню моральних і естетичних почуттів. Нарядний, гарний одяг, в якому діти виступають на святі, приносить їм естетичну насолоду, прищеплює любов до прекрасного, сприяє розвитку творчих здібностей. У книзі Тамари Миколаївни Грибанової "Костюми до свята в дитячому садку" представлено багато моделей святкового одягу і карнавальних костюмів для дітей дошкільного віку з викрійками та технологією їх пошиття.


Останні коментарі до сторінки
«Український костюм для дівчинки та хлопчика (викрійка, технологія пошиття)»:
Ірина прокопович , 2017-07-16 16:56:43, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми