"Тангоуз" - іграшка для розвитку дитини


 

Паралельно з книгами, що оживають, Олександр Музика та його команда почали створювати інші речі – також для всебічного розвитку дітей. Цікавою задумкою стало виготовлення китайської головоломки танграм (“сім каменів мудрості”). Її завдання полягає в тому, щоб використовуючи усі сім елементів, скласти якомога більше фігурок.

У інтерв'ю вінницькому порталу "Вежа" Олександр розповів, що таку гру подарували його дітям, але один елемент вони загубили в перший же тиждень, і від того гра перестала бути грою. Тому він зробив танграм ("Тангоуз") у вигляді дерев’яної скриньки, де всі елементи тримаються на магнітах. Всередину ще прикріпив картки, де зображені 25 тварин зі схемами, а їхні назви продублував англійською, щоб гра мала додаткову цінність.

 

 

Тангоуз - іграшка для розвитку дитини. Китайська головоломка танграм (сім каменів мудрості)

 

 

"Тангоуз" 3 в 1 від TaleAR: головоломка + картки для вивчення англійської + доповнена реальність = найкраща іграшка для комплексного розвитку дитини.

Чудова іграшка, яка добре розвиває дрібну моторику рук, координацію рухів, тренує аналітичні і творчі здібності, а також навчає навичкам для вивчення базових предметів у майбутньому.

"Тангоуз" зроблено з екологічно безпечних матеріалів за ДСТУ "Про безпеку іграшок". Усі деталі виготовляються вручну, тому перевірені безпосередньо в момент складання.


"Тангоуз" дозволяє створювати:

- букви;
- цифри;
- різні предмети;
- можливо створювати власні картинки;
- відтворювати доповнену реальність;
- грати на час та проводити змагання.

Розвиток клітин головного мозку до 3 років завершується на 70%. До 6 років - на 90%. Не пропустіть золотий час розвитку, нехай Ваш малюк проведе його з задоволенням і користю!

Розвиваючі ігри виготовлені на основі китайської головоломки за методиками відомого педагога Марії Монтессорі! Понад 100 років подібні іграшки користуються чималою популярністю серед батьків і дуже подобаються дітям.

 

Тангоуз - іграшка для розвитку дитини. Китайська головоломка танграм (сім каменів мудрості)

 

Придбати цю захоплюючу гру можна на сайті: http://tangos.talear.com/

 

 

Дивіться також у блозі Олександра Музики:

Інформаційний блог. Розвивачі іграшки та книги з доповненою реальністю від Олександра Музики.Подружжя Олександр та Мирослава Музики – розумні та енергійні вінничани, які своїми виробами дарують дітям та їхнім батькам здивування, позитивні емоції, неймовірний стрімкий розвиток... Вони створюють книги, що "оживають", розвиваючі геоборди, іграшки "тангоуз", чудернацькі пазли...


Останні коментарі до сторінки
«"Тангоуз" - іграшка для розвитку дитини»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми