Костюм на новорічне свято для хлопчика "Півник" (робимо своїми руками)


КОСТЮМ ДЛЯ ХЛОПЧИКА «ПІВНИК»

Штанці, сорочка з довгими рукавами, вирізом для шиї під горло та застібкою ззаду; шапочка і хвіст. На шию надівається комірець (він імітує пір'я) із цупкої накрохмаленої тканини. Штанці і сорочка з однакової тканини в дрібну клітинку. Шапочка-гребінець - червоного кольору,  клюв - жовтий,   хвіст - різнокольоровий.

робимо своїми руками костюм для хлопчика Півник, викрійка та технологія пошиття

 

робимо своїми руками, костюм для хлопчика Півник, викрійка та технологія пошиттяГоловний убір «Півника»  складається з маленької шапочки-основи (А), до якої кріпляться гребінець (Б) і клюв (Г) ( див. мал. 75). Шапочка півника надівається за допомогою резинки на саму маківку і тому виглядає дуже цікаво. Гребінець і шапочку-основу малюють відповідно до розміру голови дитини, вирізають із цупкого червоного паперу, клюв - із жовтого. Щоб гребінець тримався у вертикальному положенні, па ньому роблять унизу надрізи довжиною 2 - 2,5 см. Коли гребінець вклеюють у деталі клюва, надрізи відгинають у різні сторони. Склеєні між собою клюв і гребінець приклеюють до шапочкн-основи, у якій роблять отвори для затягування резинки.

 

За матеріалами: Т. М. Грибанова. Костюми до свята в дитячому садку. Альбом. Малюнки автора. Обкладинка художника Ю.В. Бондаренка. Київ, "Радянська школа", 1984.

 

На додаток дивіться ще у цьому розділі:

Методичні вказівки до шиття карнавальних костюмів

робимо карнавальний костюм своїми руками, виготовлення деталей лекалДля того, щоб легше було користуватися матеріалом наданої книги, нижче наводиться технологія пошиття костюмів, де описано пошив сорочок різного фасону (косоворотки, з відкладним коміром, реглан), платтів (невідрізного та відрізного), халата, сарафана, комбінезона, блузи з короткими або довгими, широкими рукавами на манжеті, з оборкою; нижньої спідниці, фартушка, камзола, штанців, а також шапочки з вушками для костюмів звірів. Крім того, подано окремі технологічні процеси обробки деталей  (обробка зрізу горловини, застібки та ін.). Роботу над костюмами починають з виготовлення деталей лекал.

 

Усі варіанти карнавальних костюмів для дітей до новорічних свят з книги Т.М. Грибанової :

Карнавальні костюми для дітей до новорічних свят - своїми руками (моделі, викрійки, технологія пошиття)

Костюми до свят у дитячому садочку своїми руками, моделі, викрійки, технологія пошиттяСвята і святкові ранки приносять дітям багато радощів, викликають позитивні емоції, сприяють вихованню моральних і естетичних почуттів. Нарядний, гарний одяг, в якому діти виступають на святі, приносить їм естетичну насолоду, прищеплює любов до прекрасного, сприяє розвитку творчих здібностей. У книзі Тамари Миколаївни Грибанової "Костюми до свята в дитячому садку" представлено багато моделей святкового одягу і карнавальних костюмів для дітей дошкільного віку з викрійками та технологією їх пошиття.


Останні коментарі до сторінки
«Костюм на новорічне свято для хлопчика "Півник" (робимо своїми руками)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми