Робимо своїми руками новорічний костюм для дівчинки "Намистинка"КОСТЮМ ДЛЯ ДІВЧИНКИ «НАМИСТИНКА»

Плаття і кокошник. Плаття з легкої, прозорої, яскравої тканинч. Відрізне, на фігурній, кокетці, оздобленій оборкою. Довжина оборки в два рази більше лінії пришивання, ширина 6 см. По фігурному контуру пришивання оборок на однаковій відстані один від одного пришиваються намистинки різних кольорів. На відстані 10 см від нижнього зрізу плаття по фігурному контуру теж пришивається оборка. На голові - невеликий кокошник з тієї самої тканини, що й плаття. Він оздобленим кольоровими намистинками. Тканину на кокошник слід накрохмалити або наклеїти на цупкий папір. Для обробки горла, пройми і кокетки плаття вирізаються підкроєні смужки шириною 6 см.

робимо своїми руками костюм для дівчинки Намистинка, викрійка та технологія пошиття

За матеріалами: Т. М. Грибанова. Костюми до свята в дитячому садку. Альбом. Малюнки автора. Обкладинка художника Ю.В. Бондаренка. Київ, "Радянська школа", 1984.

 

Дивіться ще у цьому розділі:

Методичні вказівки до шиття карнавальних костюмів

робимо карнавальний костюм своїми руками, виготовлення деталей лекалДля того, щоб легше було користуватися матеріалом наданої книги, нижче наводиться технологія пошиття костюмів, де описано пошив сорочок різного фасону (косоворотки, з відкладним коміром, реглан), платтів (невідрізного та відрізного), халата, сарафана, комбінезона, блузи з короткими або довгими, широкими рукавами на манжеті, з оборкою; нижньої спідниці, фартушка, камзола, штанців, а також шапочки з вушками для костюмів звірів. Крім того, подано окремі технологічні процеси обробки деталей  (обробка зрізу горловини, застібки та ін.). Роботу над костюмами починають з виготовлення деталей лекал.

 

Усі варіанти карнавальних костюмів для дітей до новорічних свят з книги Т.М. Грибанової :

Карнавальні костюми для дітей до новорічних свят - своїми руками (моделі, викрійки, технологія пошиття)

Костюми до свят у дитячому садочку своїми руками, моделі, викрійки, технологія пошиттяСвята і святкові ранки приносять дітям багато радощів, викликають позитивні емоції, сприяють вихованню моральних і естетичних почуттів. Нарядний, гарний одяг, в якому діти виступають на святі, приносить їм естетичну насолоду, прищеплює любов до прекрасного, сприяє розвитку творчих здібностей. У книзі Тамари Миколаївни Грибанової "Костюми до свята в дитячому садку" представлено багато моделей святкового одягу і карнавальних костюмів для дітей дошкільного віку з викрійками та технологією їх пошиття.


Останні коментарі до сторінки
«Робимо своїми руками новорічний костюм для дівчинки "Намистинка"»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми