Яскравий карнавальний костюм для дівчинки до свята Нового року "Метелик" (викрійка та технологія пошиття)


КОСТЮМ ДЛЯ ДІВЧИНКИ «МЕТЕЛИК»

Плаття з однотонної яскравої тканини, крильця, обідок. Ліф плаття відрізний по лінії талії, спідниця - тришовний   кльош,   рукава короткі, суцільнокроєні. Виріз під горло, застібка ззаду. З боків спідниці розрізи, в які проглядають кольорові колготки. Обідок робиться за обсягом голови, вусики з м'якого дроту, і обтягують їх чорною тасьмою або фарбують олійною чорною фарбою. Крильця із цупкого паперу.

робимо своїми руками костюм для дівчинки Метелик, викрійка та технологія пошиття

Крила «Метелика» роблять з м'якого дроту, обтягнутого марлею, або м'якого прозорого пластика. Вирізані за контуром крила розфарбовують фарбами. Можна на контурі крил вирізати фігурні отвори. На фігурний отвір однієї з деталей крил «Метелика» приклеюють кольорові шматки тканини або паперу і, з'єднуючи вже дві деталі крил, склеюють їх зверху. Потім на одну деталь тулуба кладуть готові крила, тасьму для кріплення і наклеюють зверху другу деталь тулуба.

За матеріалами: Т. М. Грибанова. Костюми до свята в дитячому садку. Альбом. Малюнки автора. Обкладинка художника Ю.В. Бондаренка. Київ, "Радянська школа", 1984.

 

В допомогу - на додаток - дивіться також у цьому розділі:

Методичні вказівки до шиття карнавальних костюмів

робимо карнавальний костюм своїми руками, виготовлення деталей лекалДля того, щоб легше було користуватися матеріалом наданої книги, нижче наводиться технологія пошиття костюмів, де описано пошив сорочок різного фасону (косоворотки, з відкладним коміром, реглан), платтів (невідрізного та відрізного), халата, сарафана, комбінезона, блузи з короткими або довгими, широкими рукавами на манжеті, з оборкою; нижньої спідниці, фартушка, камзола, штанців, а також шапочки з вушками для костюмів звірів. Крім того, подано окремі технологічні процеси обробки деталей  (обробка зрізу горловини, застібки та ін.). Роботу над костюмами починають з виготовлення деталей лекал.

 

Усі варіанти карнавальних костюмів для дітей до новорічних свят з книги Т.М. Грибанової :

Карнавальні костюми для дітей до новорічних свят - своїми руками (моделі, викрійки, технологія пошиття)

Костюми до свят у дитячому садочку своїми руками, моделі, викрійки, технологія пошиттяСвята і святкові ранки приносять дітям багато радощів, викликають позитивні емоції, сприяють вихованню моральних і естетичних почуттів. Нарядний, гарний одяг, в якому діти виступають на святі, приносить їм естетичну насолоду, прищеплює любов до прекрасного, сприяє розвитку творчих здібностей. У книзі Тамари Миколаївни Грибанової "Костюми до свята в дитячому садку" представлено багато моделей святкового одягу і карнавальних костюмів для дітей дошкільного віку з викрійками та технологією їх пошиття.


Останні коментарі до сторінки
«Яскравий карнавальний костюм для дівчинки до свята Нового року "Метелик" (викрійка та технологія пошиття)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми