Викрійка та технологія пошиття новорічного костюма для дівчинки "Лисичка"


КОСТЮМ ДЛЯ ДІВЧИНКИ «ЛИСИЧКА»

Відрізне плаття з вузькими довгими рукавами помаранчового кольору. Спідниця - тришовний кльош, виріз для шиї під горло, застібка ззаду. На голові - шапочка з вушками, підкладка до яких білого кольору. На плаття надівається біла грудка - комір з оранжевими торочками, а ззаду до талії прикріплюється хвіст. Хвіст може бути з хутра або з тканини, з якої шиється плаття. Зшиту форму хвоста набивають ватою. Кінчик хвоста - білий.

робимо своїми руками костюм для дівчинки Лисичка, викрійка та технологія пошиття

За матеріалами: Т. М. Грибанова. Костюми до свята в дитячому садку. Альбом. Малюнки автора. Обкладинка художника Ю.В. Бондаренка. Київ, "Радянська школа", 1984.

 

Також дивіться у цьому розділі:

Методичні вказівки до шиття карнавальних костюмів

робимо карнавальний костюм своїми руками, виготовлення деталей лекалДля того, щоб легше було користуватися матеріалом наданої книги, нижче наводиться технологія пошиття костюмів, де описано пошив сорочок різного фасону (косоворотки, з відкладним коміром, реглан), платтів (невідрізного та відрізного), халата, сарафана, комбінезона, блузи з короткими або довгими, широкими рукавами на манжеті, з оборкою; нижньої спідниці, фартушка, камзола, штанців, а також шапочки з вушками для костюмів звірів. Крім того, подано окремі технологічні процеси обробки деталей  (обробка зрізу горловини, застібки та ін.). Роботу над костюмами починають з виготовлення деталей лекал.

 

Усі варіанти карнавальних костюмів для дітей до новорічних свят з книги Т.М. Грибанової :

Карнавальні костюми для дітей до новорічних свят - своїми руками (моделі, викрійки, технологія пошиття)

Костюми до свят у дитячому садочку своїми руками, моделі, викрійки, технологія пошиттяСвята і святкові ранки приносять дітям багато радощів, викликають позитивні емоції, сприяють вихованню моральних і естетичних почуттів. Нарядний, гарний одяг, в якому діти виступають на святі, приносить їм естетичну насолоду, прищеплює любов до прекрасного, сприяє розвитку творчих здібностей. У книзі Тамари Миколаївни Грибанової "Костюми до свята в дитячому садку" представлено багато моделей святкового одягу і карнавальних костюмів для дітей дошкільного віку з викрійками та технологією їх пошиття.

 


Останні коментарі до сторінки
«Викрійка та технологія пошиття новорічного костюма для дівчинки "Лисичка"»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми