Прикрашаємо великодній стіл: квіткова підставка для крашанок


Рукоділля. Робимо своїми руками. Готуємось до свята. Прикрашаємо великодній стіл. Підставка для великодніх крашанок.

 

КОЛЬОРОВА ПІДСТАВКА ДЛЯ ВЕЛИКОДНІХ КРАШАНОК

Маємо чудову ідею, як перетворити ваші великодні крашанки на квітучий сад, і тим самим прикрасити святковий стіл. Прикрашений таким чином, він викличе захоплення у ваших гостей і у вас самих. 
Обов'язково залучіть до виконання цієї задумки своїх дітей, адже їм теж буде цікаво створювати таку красу.

 

Рукоділля. Робимо своїми руками. Готуємось до свята. Прикрашаємо великодній стіл. Підставка для великодніх крашанок.

 

Необхідні матеріали:

Кольоровий папір, картонна трубка від кухонних паперових рушників або від туалетного паперу, ножиці, клей, яйця (справжні, попередньо пофарбовані в барвниках, або можна взяти з пластмаси), для ваги конструкції - камінці, боби, сирий рис - загорнуті в маленький мішечок.

 

Рукоділля. Робимо своїми руками. Готуємось до свята. Прикрашаємо великодній стіл. Квіткова кольорова підставка для великодніх крашанок.

 

Як робимо:

1.    Виріжте з кольорового паперу пару (за нашим зразком або довільно) квіткових пелюсток. Виріжте отвір у квітці, він повинен за розміром відповідати нашому яйцю.

2.    Щоб зробити стебло, обклейте картонну трубку зеленим кольоровим папером.

3.    Помістіть вирізані квітки на стебло і вставте в отвір крашанки так, щоб вони добре трималися на стеблах.

Для стійкості нашої конструкції всередину стебла покладіть мішечки з маленькими камінчиками, сирим рисом, бобами (що знайдете).

Дивіться, як гарно і святково виходить!


За матеріалами: "Дзвоник". Журнал для українських дітей Румунії. Місячник Союзу Українців Румунії. 3 рік видання, квітень, 2011 рік. За матеріалами: "Дзвоник". Журнал для українських дітей Румунії. Місячник Союзу Українців Румунії. 3 рік видання, квітень, 2011 рік, стор. 15.

 

 

Дивіться також:

Готуємось до свята. Прикрашаємо наш дім до Великодня. Велика добірка шаблонів весняних та великодніх витинанок. Писанки-витинанки. Витинанка Лариси Лисицької
Готуючись до світлого свята Пасхи, ми прагнемо прикрасити свою оселю, приготувати цікаві подаруночки нашим рідним людям. Як варіант для цього всього можуть стати витинанки. Ми зібрали велику добірку весняно-великодніх витинанок з різних джерел. Маємо надію, що вона стане вам у нагоді. Будемо раді, якщо майстрині паперового мистецтва знайдуть у ній для себе щось цікаве та новеньке. На малюнку - витинанка Лариси Лисицької.
писанки на Великдень
У цьому підрозділі відома українська писанкарка Ірина Михалевич розповідає про історію та символіку писанки, надає розвідку про "Сонячну колекцію" писанок Олени Пчілки, майстер-клас "Пишемо писанку без олівця" та розкриває секрети природних барвників. 
Великдень. Святкування, народні звичаї

Великдень — одне з найсвітліших та найбільших християнських свят, яке з нетерпінням чекають люди по всьому світові...

Вірші про Великдень

Великодні ігри з крашанками

 

Рукоділля. Робимо самі

рукоділляЯк зробити оригінальні речі своїми руками? Зв'язати шалік чи вишити хустинку? Чи, може, сплести браслет з бісеру?

Спробуємо допомогти Вам знайти гарну відповідь на ці та інші питання.

Останні коментарі до сторінки
«Прикрашаємо великодній стіл: квіткова підставка для крашанок»:
прив , 2022-04-12 15:24:21, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми