Олена Цегельська. "Дзвінок до Святого Миколая " (оповідання для дітей)


Зимові оповідання для дітей. Олена Цегельська. Дзвінок до Святого Миколая. Оповідання для дітей. Малюнок Ольги Колісник та Олени Харченко.

 

Олена Цегельська

ДЗВІНОК ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

(оповідання)

 

-    Алло! Алло! Святий отче Миколаю, тут я, дуже нечемний Данко. Я кличу тебе зі свого маленького телефону, що мені татко подарував. Я прошу, прийди до мене і принеси мені малий літак. Такий зовсім малий, малюсенький - такий, щоб міг трошки, трошечки літати по кімнаті, якщо я його накручу.
-    Святий Миколаю, я був дуже нечемний: я скинув горщик із квітами з вікна на вулицю, котика тягнув за хвоста, метелика замкнув у пляшку і мучив. І ще я Марусі вилив чорнило на нову сукенку. Одного разу я розбив шибку, та ще й до того зіпсував мамі машину до шиття.
-    Святий Миколаю! Я дуже нечемний хлопчик, але я ХОЧУ бути чемним, тільки ніяк не можу. Прошу, не гнівайся на мене і прийди!
-    Ага! Ще прошу не принось мені прутика, бо Марійка буде сміятися з мене. Вона завжди дуже чемна.
Хвилинку Данко слухає. Нічого. Тільки щось шумить у трубці.
-    Мамо! Мамусю, я телефоную до святого Миколая, а він мені нічого не відповідає.
-    Я чула, синочку, чула все. Та хіба святий Миколай може відповідати всім дітям? їх же так багато. Але я знаю напевно, що святий Миколай чув твій дзвінок. Він знає про тебе і не забуває.

- Не може бути! Знає? То він напевно також давно вже знає, що я дуже нечемний.
- Так. Але він чув, що ти ХОЧЕШ бути чемним. Ти це йому сказав.
- І що, мамо? І святий Миколай прийде до мене?
- Напевно прийде, мій синочку.

За матеріалами: "Подарунки Святого Миколая". Журнал «Соняшник». Спеціальний випуск №10-12, 1993 рік. Редактор-упорядник Леся Воронина. Малюнок Ольги Колісник та Олени Харченко.  Київ, 1993, стор. 19. 

 

Більше оповідань про зиму на "Малій Сторінці":

Зимові оповідання для дітей

Зимові оповідання для дітей, оповідання про зиму, оповідання про новий рік, оповідання про різдвоУ цьому розділі пропонуємо почитати гарні оповідання для діточок про зиму, про свято Нового року та Різдвяні свята від наших сучасних авторів та класиків української літератури: Василя Сухомлинського, Олени Пчілки, Івана Багмута, Ярослава Стельмаха, Віктора Близнеця, Пилипа Бабанського, Остапа Вишні, Петра Короля, Галини Демченко, Олександра Копиленка, Олега Буценя, Андрія Бондарчука, Віктора Васильчука, Анатолія Давидова, Наталі Забіли, Івана Сенченка, Василя Струтинського, Василя Скуратівського, Івана Малковича, Олени Цегельської. 


Останні коментарі до сторінки
«Олена Цегельська. "Дзвінок до Святого Миколая " (оповідання для дітей)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми