Мар’яна Савка, вірші для дітей


Мар’яна Савка, вірші для дітейМар’яна Савка - поетеса, дитяча письменниця, літературознавець, публіцист, головний редактор «Видавництва Старого Лева».

"З дитинства мене оточувало дуже багато книжок, бо мої батьки мали гарну бібліотеку. Кілька полиць були тільки моїми — з найкращими дитячими книжками, які тоді лишень можна було знайти й придбати. Мені так подобалося читати, що я собі мріяла й про якусь таку професію. Сиди собі, читай! Але ж ви знаєте, що мрії збуваються. Тепер я і пишу книжки, і видаю, і, звичайно ж, читаю! І це справжня насолода!" (Мар’яна Савка)

 

* * *

 

 

 

Мар’яна Савка. Казка про Старого Лева. Віршована казка. Малюнки Володимира ШтанкаСтарий Лев, втомившись володарювати, оселяється у славному Львові, у чудовій мансарді з вікнами на площу Ринок. Одного разу під час дощу стеля його помешкання починає текти – без ремонту не обійтися, і Старий Лев просить допомоги у своїх найближчих друзів – Крокодила, Слона та Жирафи. Щойно друзі прибувають до Львова, з ними стаються дивовижні історії... Ця віршована казка Мар'яни Савки – справжня візитка міста Львова, де ледь не щодень стаються дива.


Мар'яна Савка. Вірші для дітей. Добірка віршів для найменших школяриків. Босоніжки для стоніжки. Україна. Чорний пан. Я і Лис. Малюнки Юлії Пилипчатіної"Україна", "Чорний пан", "Я і Лис", "Босоніжки для стоніжки", "Весна", "Котище", "Кольорова корова" - дитячі поезії Мар'яни Савки зі збірки "Босоніжки для стоніжки"; "Чотири міхи для бобрихи", "Бабуїни" - з книжки "Чи є в бабуїна бабуся?".


Останні коментарі до сторінки
«Мар’яна Савка, вірші для дітей»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми