Казки Миколи Трублаїні для дітей


Казки Миколи Трублаїні для дітей

 

Казки Миколи Трублаїні: "Про дівчинку Наталочку та сріблясту рибку", "Мандри Закомарика" (в цю збірку казок входять безпосередньо "Мандри Закомарика" та ще й казочки "Артисти-парашутисти" та "Як Закомарик упіймав страховище"). Тут можна почитати казки та завантажити їх на свої пристрої.

 

 

 

 

Читайте також на нашому сайті:

Миколи Трублаїні. Пустуни на пароплаві. Збірка оповідань. Веселка, 1984. Малюнок Анатолія Василенка.

Читаймо збірки оповідань від Миколи Трублаїні:

 Збірка оповідань "Пустуни на пароплаві"

"Волохан" (збірка оповідань з ілюстраціями) 


Микола Трублаїні. Як Закомарик упіймав страховище. Казка для дітей. Художник Анатолій ВасиленкоЗміст казки "Як Закомарик упіймав страховище":

Водолази
Страховище
Чоботи і ноги
Зоологічний сад

 

Микола Трублаїні. Артисти-парашутисти. Казка. Художник Анатолій Василенко.Зміст казки "Артисти-парашутисти":
На літаку
Маскарад
Вистава в повітрі
Парашутний десант
Переполох

Микола Трублаїні, казки для дітей, Мандри Закомарика, Артисти-парашутисти, Як Закомарик упіймав страховище"Мандри Закомарика" - казка про крихітного хлочика Закомарика, який вирішив започаткувати мандрівний цирк. Разом із ним мандрують дядько Завждишукай, артистка Усезагуби та звірята. До збірки казок входять також казочки "Артисти-парашутисти" та "Як Закомарик упіймав страховище". Читаймо!

 

Микола Трублаїні, казка Про дівчинку Наталочку та сріблясту рибку, читати, завантажити"У горному глибокому озері жила маленька срібляста рибка. По тому самому озеру плавав великий білий лебідь з довгою шиєю і могутнім дзьобом. Одного разу зустрів лебідь рибку і хотів її з'їсти. Стала срібляста рибка проситися: "Не їж мене, лебедю, красеню білокрилий, велетню чорнодзьобий!" Сказав тоді лебідь: "Дістань мені черевички, бо лапи мої у воді мерзнуть. Дістанеш, тоді я тебе не їстиму. Не дістанеш - з'їм.." (Микола Трублаїні)


Останні коментарі до сторінки
«Казки Миколи Трублаїні для дітей»:
Влад , 2017-11-06 18:02:18, #
Стас , 2018-01-29 22:36:22, #
Лілі , 2018-04-12 20:35:59, #
нрарвеуууууууууууууууу , 2018-08-31 11:39:03, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 4     + Додати коментар
Топ-теми