Дитячі гаджети: іменний телефон OwnFone


дитячий OwnFone Дитячими телефонами вже нікого не здивуєш. Наприклад такими, як китайський телефон Huawei HW-01D, виконаний в укріпленому корпусі, який забезпечує захист від води та пилу. Захисне покриття встановлено і поверх дисплея. Це більш ніж розумне рішення, тому що дітям байдуже, скільки коштує телефон, дитячі мобільники рідко доживають до кінця встановленого терміну служби.

 
Крім оригінальної конструкції, дитячий телефон підтримує функції голосових викликів, обміну SMS-повідомленнями, а також мобільного веб-серфінгу. Правда, у всіх випадках ці функції строго обмежені, телефонувати і писати можна тільки на заздалегідь встановлені номери, а відвідувати в Інтернеті можна тільки спеціально встановлені сайти. У телефоні є модуль GPS, що використовується для того, щоб батьки завжди могли дізнатися, де знаходиться їхня дитина, причому ця функція працює навіть при вимкненому телефоні. А на екстрений випадок передбачена сигналізація гучністю 100 дБ.
 
дитячий Ownfone
 
Але виробники телефонів пішли далі, маючи на увазі потреби мобільного зв’язку зовсім юних споживачів. Так, якщо батьки хочуть забезпечити свою дитину мобільним зв'язком, але знають, що його пустотливі рученята рано чи пізно проберуться в самі нетрі меню і відключать що-небудь важливе, малій  дитині купують спеціальний дитячий мобільник.Наприклад, пристрій під назвою OwnFone, який має оригінальний дизайн.
 
 дитячий OwnFone
 
На корпусі цього телефону розміщуються 2, 4, 8 або 12 кнопок, що програмуються на певні номери ще до доставки покупцеві. Відкривши сайт виробника, покупець прямо в веб-інтерфейсі вибирає вигляд телефону, його ім'я, колір, візерунок на лицьовій панелі, задає число кнопок, їхні назви і відповідні номери, далі вибирається підходящий тарифний план, і залишається лише чекати доставки. На жаль,  виробляється тільки у Великобританії і виключно для місцевого ринку й вартість телефону становить 55 фунтів стерлінгів, що складає приблизно 87 доларів.
 
 дитячий OwnFone
 
Телефон OwnFone можна рекомендувати молодшим школярам, а також літнім людям.

Джерело: http://ditvora.com.ua


Останні коментарі до сторінки
«Дитячі гаджети: іменний телефон OwnFone»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Пропозиції інтернет магазинів на тему:
Електроніка
Аккумулятор VariCore NCR18650B Li-Ion MH12210
Ціна: 119 грн
інтернет-магазин: rukzak
Топ-теми

Пропозиції інтернет магазинів на тему:
Мобільні телефони
P smart+ Black
Ціна: 6999 грн
інтернет-магазин: rozetka
Redmi Note 5 4/64GB Black (Global Rom + OTA)
Ціна: 4699 грн
інтернет-магазин: rozetka
P smart+ Black
Ціна: 6999 грн
інтернет-магазин: rozetka
Redmi Note 5 4/64GB Black (Global Rom + OTA)
Ціна: 4699 грн
інтернет-магазин: rozetka