Дитяча поезія Олесі Мамчич


Дитяча поезія Олесі Мамчич

 

Олеся  Мамчич - українська дитяча поетеса, письменниця

Олеся Мамчич народилась у місті Києві 28 січня 1981 року. Батьки молодої письменниці були інженерами, обидва закінчили На­ціональний технічний університет України «Київський політехнічний інститут». У дитинстві Олеся ходила до художньої студії, займалася гімнастикою і танцями. Свої перші вірші почала писати у 6 років. Олеся Мамчич має унікальний диплом письменника, бо у 2003 році вона закінчила відділення «Літературна творчість» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, потрапивши тоді у першу експериментальну групу цього напрямку. Вперше вірші Олесі Мамчич були надруковані у 1992 році у журналі «Соняшник» і відтоді регулярно з'являлись у літературній періодиці, альманахах, антологіях. Олеся Мамчич - авторка чотирьох «дорослих» поетичних збірок, одна з яких — «Перекотиболе» — була видана у 2005 році київським видавництвом «Пульсари»; співавтор видання «Скринька зі шпаргалками» (2012 р.) — збірки мнемонічних віршів для дітей на тему неправильних англійських дієслів. Окремі вірші поетеси перекладені на декілька іноземних мов, публікувалися в літературних часописах Литви, Латвії, Білорусі, Росії, Ізраїлю.
 

 


Олеся Мамчич, добірка віршиків зі збірки Тиранозавр Оленка, малюнки Світлани Сови"Будиночок із зірками", "Босо-взутий сніговик", "Про тиранозаврів та їжу", "Дід Андрій і лютий змій" - дитячі віршики Олесі Мамчич з нової шкільної програми для початкових класів. 

Олеся Мамчич. Вірші для дітей. Ілюстрована книжка А на нас упав ананас. Малюнки Надії Каламєєць«А на нас упав ананас» Олесі Мамчич — сьома, щаслива, книжка в серії «Сучасна дитяча поезія». Книжка, котра вже в перші дні по виході з друку заявила про свій розбишацький «характер»: як і славетний «просто з неба», «ОТАКЕННИЙ» ананас... Читайте віршики: "Їхав віз через ліс", "Річка річка синя", "А в рудої киці", "В ліс метелики летіли", "Котик пік оладки", "Скоромовка", "Йшли з війни кавуни", "Кора і корида", "Іванка, Варка і Федько, а також молоко", "А на нас впав ананас", "Лишенько", "Про ріку", "Ведмежато вийшло жати", "Упіймав Тьома сома", "Наша чашка миє вуха", "Сад ботанічний".

Олеся Мамчич, вірші для дітей, малюнок Г. МосквітіноїВіршики для дітей Олесі Мамчич з різних збірочок: "Дитячо-різдвяне", "Різдвяна колядка", "Лічилка", "Електромобіль по лісу", "Про тиранозаврів та їжу", "Коні зелені", "Мишка", "Варила Варочка узвар", "Ходить Мама Божа", "Свята Устина",  "Як правильно ревіти", "Випікання картоплі", "Проповзли, як два вужі..", "Про страховиськ", "Про кротів", "Всі звуки світу". ​

Останні коментарі до сторінки
«Дитяча поезія Олесі Мамчич»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми