День матері: добірка книг для ідеального подарунку для найріднішої людини від корпорації «Ранок»


 

 

Painting by Diane Leonard.

Painting by Diane Leonard.

 

 

ДЕНЬ МАТЕРІ: ДОБІРКА КНИГ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ПОДАРУНКУ ДЛЯ НАЙРІДНІШОЇ ЛЮДИНИ

 

В Україні День матері відзначають у другу неділю травня. Цього, 2023 року, свято припадає на 14 травня.

Звісно, найкращий подарунок для всіх мам — це любов, увага та повага від дітей. Але й нова книга ніколи не буде зайвою, особливо та, що подарована від щирого серця.

 

 

Видавництво Ранок. Ізабель Фільоза. Я спробувала все! Упертість, плач та напади гніву: долаємо без перешкод період від 1 до 5 років.

 


Ізабель Фільоза. “Я спробувала все! Упертість, плач та напади гніву: долаємо без перешкод період від 1 до 5 років”
 

Ця книга — про позитивне виховання, фундаментальним принципом якого є розуміння емоцій та мотивів поведінки дитини від 1,5 до 5 років. У ній відповіді на найскладніші питання виховання: “Чому дитина вередує? Що вона відчуває? Які особливості вікових криз?”. Наукові знання про дитячий мозок допоможуть батькам уникнути конфліктних ситуацій, гармоніювати стосунки з дітьми, а дітям — вирости відповідальними та самостійними.

 

 

 

Видавництво Ранок. Олександр Бондаренко. Старші та молодші діти у родині. Виховуємо друзів

 


Олександр Бондаренко. “Старші та молодші діти у родині. Виховуємо друзів”


Якщо у родині більше ніж одна дитина, не завжди все йде гладко. Як виховувати дітей так, щоб вони навчилися взаємодіяти не лише як брати та сестри, а стали вірними друзями одне одному та підтримкою на все життя?

Ця книжка допоможе, якщо ви тільки-но плануєте поповнення у вашій родині та якщо ви вже маєте більше ніж одну дитину. Цінні поради допоможуть досягти взаєморозуміння, довіри, щирої любові та дружби між дітьми, які з роками будуть лише міцнішати.

 

 

 

Видавництво Ранок. Анна Гресь. Зрозумій мене! Секрети розшифровування дитячої поведінки


 

Анна Гресь. “Зрозумій мене! Секрети розшифровування дитячої поведінки”


Нерозуміння — одне з головних перешкод у спілкуванні «батьки — дитина». Книга допоможе поглянути на поведінку дитини під іншим кутом. У ній наведено прості й дуже ефективні способи спостереження за дитячою поведінкою та прийоми її первинного аналізування. А також запропоновано конкретний алгоритм дій: робити щось чи ні; утрутитися самим або залучити фахівців.

 

 

 

Видавництво Ранок. Таніт Кері. Про що думає дитина?

 


Таніт Кері. “Про що думає дитина?”


Практичний посібник з виховання дітей 2–7 років базується на сучасних досягненнях доказової клінічної психології. Тут детально розібрано більше 100 сценаріїв, які демонструють найпоширеніші повсякденні ситуації: напади гніву, відмови від сну, суперництво між братами і сестрами і ще багато-багато іншого.

У книзі одночасно аналізується мислення дорослого і дитини. Один і той же складний випадок подається спочатку стандартним описом, потім аналізується, що думає дорослий у цій ситуації, потім пояснюється, що думає дитина. Ну а вже потім дається чіткий алгоритм, що саме рекомендується робити для вирішення критичної ситуації та можливих запобігань у майбутньому.

 

 

 

Таніт Кері. Про що думає підліток? Видавництво Ранок.

 


Таніт Кері. “Про що думає підліток?”


Практичний посібник з виховання дітей віком 13-18 років базується на сучасних досягненнях доказової клінічної психології. Тут детально розібрано більше 100 сценаріїв, що демонструють найпоширеніші реальні повсякденні ситуації. Що робити, коли підліток грюкає дверима перед вашим обличчям? Як убезпечити його в Інтернеті, як дати раду з питанням підліткового сексу і ще безліч питань?

«Про що думає підліток» розділена на три вікових проміжки (13-14, 15-16, 17-18 років). Ситуації представлені з точки зору підлітка, з точки зору батьків, а потім викладено інструкцію з негайного реагування та реагування у майбутньому.

 

 

 

Ден Гарріс. На 10% більше щастя. Видавництво Ранок. Видавництво Фабула.

 


Ден Гарріс. “На 10 % більше щастя”


Книга буде цікавою і корисною тим, хто прагне віднайти внутрішній спокій, не втративши тих переваг, які дає нам звичка бути завжди насторожі. Відомий американський репортер і телеведучий розповідає про свій шлях до медитації. Разом з автором читачі мають змогу пережити злети і падіння журналістської кар’єри, дізнатися скандальні й не дуже подробиці з життя духовних лідерів, з’ясувати, що ж таке медитація, чи всім вона підходить і чи може зробити нас щасливішими.

 

 

 

Грейтенс Ерік. Стійкість: тяжко виборена мудрість для ліпшого життя. Видавництво Ранок. Видавництво Фабула.

 


Грейтенс Ерік. “Стійкість: тяжко виборена мудрість для ліпшого життя”


Ерік Ґрейтенс написав свою книжку насамперед для солдатів, які повернулись додому з війни й не знають, як жити далі. Автор показує, як протистояти болю, практикувати співчуття, розвинути покликання, знайти наставника і створити щастя. Його поради будуть корисні кожному, хто хоч раз стикався з життєвими труднощами. «Стійкість: тяжко виборена мудрість для ліпшого життя» допоможе впоратися зі слабкістю, віднайти мужність і знову рухатися вперед.

 

 

 

Сара Гей Форден. Дім Гуччі. Видавництво Ранок. Видавництво Фабула.

 


Сара Гей Форден. “Дім Гуччі”


Сенсаційна історія про вбивство, божевілля, розкіш та пожадливість. Авторка майстерно переплела два споріднені сюжети:  драматичну історію родини Ґуччі, сповнену розбрату, судової тяганини, взаємних непорозумінь і на додаток обтяжену замовним убивством, і оповідь про злети та падіння уславленого бренду Gucci й безпрецедентні успіхи, яких врешті-решт досягнув цей видатний виробник предметів розкоші й товарів класу люкс. Сповнена справжнього драматизму, ця книжка протягом кількох років залишалася бестселером у Європі та США.

 

 

 

Андрій Кокотюха. Таймер війни. Довга комендантська година.  Видавництво Ранок. Видавництво Фабула.

 


Андрій Кокотюха. “Таймер війни. Довга комендантська година”


Останні дні лютого 2022 року — і перші дні масштабного російського вторгнення в Україну. Офіцер військової розвідки Влад Хмара виконує завдання під прикриттям охоронця житлового комплексу в стратегічно важливому районі Києва. Хмара дізнається: в обложеній ворогом столиці з’явився міжнародний терорист, російський диверсант на прізвисько Гюрза. На київських вулицях бої, в місто прориваються ворожі танки, летять російські ракети, раз по раз лунають сирени повітряної тривоги. Зірвати план Гюрзи може лише Хмара.

 

 

 

Стенлі Маркус. Магазин моєї мрії. Видавничий дім Ранок. Видавництво Фабула.

 


Стенлі Маркус. “Магазин моєї мрії”


Найцікавіші автобіографічні книжки — ті, у яких автор розповідає не тільки про те, що він зробив, а й про те, що він пізнав. Стенлі Маркус, власник відомої в усьому світі мережі магазинів одягу «Neiman Marcus», щиро ділиться власним досвідом, запрошуючи читачів стати свідками сумнівів і пошуків шляху, помилок і блискучих рішень, поразок і перемог. Ця історія неймовірного успіху — насправді історія родини, кількох поколінь, відданих своїй справі, династії, яка стала символом ділового успіху і сімейної єдності.

 

 

 

Марія Джоан Хайленд. Дай спокій. Видавничий дім Ранок. Видавництво Фабула.

 


Марія Джоан Хайленд. “Дай спокій”


Роман — напружена психологічна драма, оповідь у якій ведеться від імені підлітка. Джону Ігану лише 11. Він скрупульозно веде «журнал брехні» і стрімко дорослішає в умовах катастрофічної нестачі батьківської любові і сімейного тепла. Пронизлива історія незвичного хлопчика залишає щем на серці і нестримне бажання приголубити власну дитину.

 

 

Painting by Diane Leonard (fragment).

Painting by Diane Leonard.

Матеріали для публікації люб'язно надіслано прес-службою видавництва "Ранок".

 

 

Більше цікавого знайдете у блозі видавництва на нашому сайті:
Блог видавництва Ранок - найцікавіше та найактуальніше.Друзі, вас вітає численна команда видавництва «Ранок»! Ми раді запропонувати високоякісну навчальну та дитячу літературу, створену провідними фахівцями своєї справи. Крім друкованої продукції, видавництво «Ранок» випускає книги і в електронному вигляді. Ми пишаємося співпрацею з відомими видавництвами Європи і Америки, а партнерство з голлівудськими студіями The Walt Disney Company і Pixar Animation Studios — приємний бонус у вигляді прекрасних дитячих ігор та книг. Педагоги України вважають наші книги найкращими, а багато бібліотек мають у своєму арсеналі весь асортимент дитячої літератури та навчально-методичних посібників для учнів та вчителів. Як лідер серед вітчизняних видавців, «Ранок» увійшов до Європейської асоціації видавців навчальної літератури і є наразі єдиним представником України! Ми пишаємось, що протягом багатьох років видавництво отримує безліч нагород і премій. «Ранок» — це величезний простір для розумних і талановитих людей, одним словом, для всіх вас! Тож, єднаймося, друзі!

Останні коментарі до сторінки
«День матері: добірка книг для ідеального подарунку для найріднішої людини від корпорації «Ранок»»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми