Вступна тема до програмування. Інформатика змінює все (відео)


ІНФОРМАТИКА ЗМІНЮЄ ВСЕ

 


На відео (переклад):

Elena, Drew розповідають:

Відомо, що ХІХ століття відзначилось індустріальною революцією, електрифікацією, відходом від сільсько-господарського суспільства, його прогресом.
ХХ століття відзначилося прогресом у фізиці та інженерії для того, щоб робити легшим повсякденне життя, - від холодильників до пральних машин.
А ХХІ століття - це однозначно цифровий вік, це Інтернет.
Навіть якщо ви хочете стати гонщиком чи грати в бейсбол, чи зводити будинки, всі ці речі перевернуті з ніг на голову програмними засобами.

 

Сільське господарство (Lee):

Lettucebot - це робот, який може відчувати навколишнє середовище. Щогодини цей робот розглядає 1,5 мільйони рослин і вживає індивідуальних заходів щодо них. Ми можемо допомогти фермерам отримати вищі врожаї, допомагаючи їх здешевити, допомагаючи виростити їжу в більш сталий спосіб, який раніше був неможливий без комп'ютерів та інформаційних технологій.

 

Мода (Jess Lee):

Мені дуже сподобалось створювати Polyvore, який своєрідно поєднує мої улюблені речі, такі як програмування та мода, мистецтво, дизайн, ну і шопінг! Добра половина всіх продуктів, які ви використовуєте - це програми, з якими ми граємо на телефоні, тож якщо ми хочемо створити щось круте, потрібно вміти програмувати.
Так багато всього можна зробити, знаючи інформатику, тож якщо просто рухатись від крутої речі, яку хочеш створити, і розбиратись, що це, то дуже часто програмування є її частиною.
Тож потрібно навчитись цьому навику.

 

Медицина (Vida):

Дуже цікавим є те, що технології, які зараз розробляються, будуть використовуватись Вашим лікарем наступного десятиліття. Коли ми приходимо на прийом, хворі, лікар попросить здати слину в цю чашечку. Я кладу її у цю чарівну машину, яка називається секвентизатором, і за годину зможу сказати, що з вами не так. Тож якщо ви шукаєте новий вірус, наприклад, ми завантажимо базу всіх вірусів, що нам відомі. Ми пошукаємо послідовність, яка нас цікавить по всій базі вірусів. Тож все-одно потрібен хтось, хто би аналізував ці дані; комп'ютер для цього ще не досить розумний.

 

Енергетика (Brett):

Наша програма допомагає людям економити енергію і таким чином зменшувати викиди вуглекислого газу.  На сьогодні ми заощадили більше 8 терават/годин,що відповідає 1,1 мільйону автомобілів на дорозі. Коли ми прогнозуємо вітер потрібно враховувати дуже багато різних параметрів, це неможливо для людини - сісти і порахувати все це. Нам потрібен комп'ютер для створення моделі з прогнозами.

 

Громадська безпека (Federico):

Я пишу програму, яка сканує зображення, шукаючи погані зображення, або нелегальні. Я тісно співпрацюю з такими організаціями, як Національний центр у справах зниклих та експлуатованих дітей. Я знаю, що робота, яку ми робимо, впливає на життя людей, і я дуже відповідально до неї ставлюсь, бо дуже багато соціальних проблем можна підважити використанням технологій. Це дає людям можливість допомагати світові, надаючи інструменти. щоб робити це краще. Це те, що можна робити вже зараз, і доступні інструменти дуже потужні.

 

Мистецтво та розваги (Miral, Trina):

Поєднання мистецтва та технологій стає все більш і більш показовим. Оскільки комп'ютери та програми є такою важливою складовою нашого повсякденного життя, люди починають розуміти, що це може бути креативним середовищем для створення надзвичайних творів мистецтва. У "Пошуках Немо", коли Краш і Цвирк та всі їх друзі летять крізь Східно-Австралійську течію, ви бачите зображення води, яка проноситься повз, кольори на спинах черепашок, боки рибок, і всі ці речі створені завдяки математиці та комп'ютерним програмами, які ми пишемо, а тоді передаємо художникам, щоб вони скористались ними для створення остаточних зображень, прекрасних та веселих. 

 

May-Li, Chris, Mark and other:

Суть цього всього - у винахідливості. Це стосується того, що ми дивимось на світ і ми не задоволені тим, що навколо, і ми задаємо питання. Якщо я не навчитися програмувати, то це буде все-одно, що не вміти читати. Майбутнє для нас буде закрите. Якщо ви у професії програмування, то перед вами відкривається океан можливостей можна обирати ту галузь, в якій хочете працювати. Подумати про те, що можна розпочати свою справу прямо в гуртожитку, і поряд були люди, які не мали досвіду створення компаній, і все-ж зібратись і створити те, що зараз використовують мільярди людей у своєму щоденному житті - це просто фантастика! Це дуже круто і дивовижно. Насправді, це означає шанс винайти речі, і подивитись світ, і побачити, як люди використовують це і розважаються, або полегшують своє життя, завдяки тому, чого не існувало раніше, тому, що ти створиш. Вивчайте інформатику. Вона змінює все.

За матеріалами: https://code.org/minecraft

 

Усі статті з програмування на нашому сайті::

Як навчитися програмувати. Уроки програмування для дітей

Як навчитися програмувати. Уроки програмування для дітей

У цьому новому розділі ми з вами крок за кроком йтимемо по сходах програмування. Американські програмісти, що займаються розробкою відомої на увесь світ дитячої гри "Майнкрафт", нададуть вам уроки азів програмування, і ви зможете самостійно створити свою власну гру на базі "Майнкрафту". Тож розпочнемо! ;)


Останні коментарі до сторінки
«Вступна тема до програмування. Інформатика змінює все (відео)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми