Вправи на допомогу дітям для встановлення контакту один з одним


     Вправа 1. «Ласкаве ім’я»


    Кожній дитині пропонується ласкаво назвати сусіда праворуч, а той повинен подякувати за приємні слова. Після завершення першого кола вправа виконується в інший бік (тобто ласкаво назвати тепер сусіда ліворуч).    Вправа 2. «Я люблю…»


    Вчитель. Для того, щоб ми могли краще пізнати один одного, я пропоную вам пограти в гру «Я люблю…». Той, у кого опиниться м’ячик, повинен кинути його будь-кому із учасників і сказати при цьому, що саме він любить робити, чим гратися. Наприклад, я кидаю м’ячик Валі та кажу: «Я люблю кататися на велосипеді».    Вправа 3. «Равлик»


У дітей запитують: «Як ви думаєте, чому равлик боїться жабки? Що робить равлик, коли йому загрожує небезпека?». Потім діти стають за дорослим «потягом» – кожен обіймає того, хто стоїть попереду, за талію, утворюючи одного великого равлика. За командою «Жабка!» равлик закручується спіраллю та завмирає: не рухається, не ворушиться. За командою «Жабка пішла!» діти, не розчеплюючи рук, походжають класом і хором промовляють: «Знов гуляти равлик хоче, він радіє та регоче».

школа, спілкування, комунікації, контакт, ігрові вправи, навчальні завдання

За матеріалами:
Методичні рекомендації
до першого уроку  1-го класу
"Моя рідна школа"
Черкаси 2008
АВТОРИ-УКЛАДАЧІ:
Гаряча С.А.,    
завідувач лабораторії дошкільної та початкової освіти;
Добровольська Л.Н., методист лабораторії дошкільної та початкової освіти.  

Останні коментарі до сторінки
«Вправи на допомогу дітям для встановлення контакту один з одним»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми