Видавництво «Ранок». Гратися дорівнює навчатися. Правда чи міф?


 

 

Гратися дорівнює навчатися.

Правда чи міф? 

Кінець літа завжди підкрадається непомітно. На календарі вже серпень, а це означає, що незабаром до школи. Звісно, за період канікул чимало знань зі шкільної програми трошки підзабулися. Але ще є час для того, аби пригадати все та навіть вивчити нове. Так, малеча навряд буде радіти такій перспективі, бо навчатися в останні дні літа це не круто. Але вихід є. І це – ігри. 

Здається, що навчання та гра – не зовсім споріднені поняття. Та таку практику застосовують усі прогресивні європейські навчальні заклади. Дітям подобається отримувати нові знання в динаміці, інтерактивно, весело. Важливу роль в цьому відіграє виклад матеріалу. Звісно, це підручники та усілякі посібники. Але підручники бувають різні. Ми звикли до таких «пропорцій»: багато тексту та правил і мінімум яскравих ілюстрацій, схем, картинок, завдань, які потребують активних дій (вирізання, ліплення, креслення, малювання). Такий підручник захоплення не викликає. І жаги до навчання також. Набагато цікавіше, коли підручник чи посібник стає тренажером. Це знімає психологічні блоки, які інколи виникають в діток перед процесом навчання. І здобуття нових знань перетворюється на захопливу гру.  

 

Видавництво Ранок. Гратися дорівнює навчатися. Правда чи міф? Спеціальні зошити-вирізалки - АРТ.Вирізалки. Навчалочки. Study it now.

 

Дуже крутою в цьому плані є серія «Навчалочок» від ТМ “АРТ” (видавництво «Ранок»). Цю серія точно можна назвати хітовою та перевіреною часом. «Навчалочки» охоплюють весь програмний матеріал у певній віковій групі (є і для дошкільнят і для учнів 1-2 класів). Тут усі необхідні базові знання з основних шкільних предметів. Ці збірники містять практичні завдання, правила, яскраві схеми. Взагалі, вони нагадують цікавий квест. 

 

 

Видавництво Ранок. Гратися дорівнює навчатися. Правда чи міф? Спеціальні зошити-вирізалки - АРТ.Вирізалки. Навчалочки. Study it now.


 
Ще однією фішкою для навчання в режимі гри є книжки з аудіо-додатками. Як в «Study it now» (видавництво «Ранок»). Це посібник для вивчення англійської. Його можна використовувати в період шкільних занять, як додатковий матеріал. Тут є завдання на будь-який смак: можна почитати, послухати, поговорити, погратися. І ще в зошиті є багато наліпок, від яких діти точно будуть у захваті. 

 

 

Видавництво Ранок. Гратися дорівнює навчатися. Правда чи міф? Спеціальні зошити-вирізалки - АРТ.Вирізалки. Навчалочки. Study it now.


 
А найбільш «активний» варіант – це спеціальні зошити-вирізалки (видавництво “Ранок”). Тут важливим є тренування дитячих пальчиків, що безпосередньо впливає на якість сприйняття навчального матеріалу. Із «АРТ.Вирізалками» з читання дитина вивчить букви, навчиться складати та збирати слова, а потім й читати їх. Математичні вирізалки допоможуть дошкільнику навчитися додавати та складати числа в межах 10 та працювати з таблицями.  Їх можна використовувати починаючи з 4х років для підготовки до школи.
 
Навчатися нудно – це вже давно в минулому. Сучасні книжки, посібники, зошити укладені за принципом гри. Це трансформери, в яких знання немов оживають, з ним можна взаємодіяти, що дуже подобається малечі. Такий підхід стимулюватиме дитину не просто здобувати нові знання, а мати бажання вчитися далі без стресів та примусу. 

 

Книжкового настрою!

 

Ольга Шкрьогал
PR менеджер департаменту дитячої літератури
видавництва “Ранок”.

 

 

Тренди дитячої літератури у 2019 році. Що і як будуть читати діти в наступному році.

 

Матеріали люб'язно надіслані видавництвом "Ранок" спеціально для читачів "Малої Сторінки".

Видавництво Ранок.

 

 

 

Більше цікавого знайдете у блозі видавництва на нашому сайті:

Блог видавництва Ранок - найцікавіше та найактуальніше.Друзі, вас вітає численна команда видавництва «Ранок»! Ми раді запропонувати високоякісну навчальну та дитячу літературу, створену провідними фахівцями своєї справи. Крім друкованої продукції, видавництво «Ранок» випускає книги і в електронному вигляді. Ми пишаємося співпрацею з відомими видавництвами Європи і Америки, а партнерство з голлівудськими студіями The Walt Disney Company і Pixar Animation Studios — приємний бонус у вигляді прекрасних дитячих ігор та книг. Педагоги України вважають наші книги найкращими, а багато бібліотек мають у своєму арсеналі весь асортимент дитячої літератури та навчально-методичних посібників для учнів та вчителів. Як лідер серед вітчизняних видавців, «Ранок» увійшов до Європейської асоціації видавців навчальної літератури і є наразі єдиним представником України! Ми пишаємось, що протягом багатьох років видавництво отримує безліч нагород і премій. «Ранок» — це величезний простір для розумних і талановитих людей, одним словом, для всіх вас! Тож, єднаймося, друзі!

Останні коментарі до сторінки
«Видавництво «Ранок». Гратися дорівнює навчатися. Правда чи міф? »:
Ольга , 2019-08-26 17:04:07, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми