Анатолій Костецький. Вірші про весну


Анатолій Костецький. Де літо живе. Ілюстрована збірка віршів для дітей. Малюнки Віктора Боковні. Вірш - Все починається з мами.

 

Анатолій Костецький

КВІТЕНЬ

Вже небо
пахне голубим,
міняють кору
сині сосни,
куйовдять пір’я, 
щоб обсохло,
на підвіконнях голуби.

3 яєчка теплого
у світ
пташа прокльовує
віконце,
і промінець
його лоскоче
тоненьким пальчиком
з-за віт.

А в гілки
ніжно-золотої
казково
світяться бруньки,
І з них
виплескують листки —
тендітні діточки тополі.

 

 

Анатолій Костецький. Де літо живе. Ілюстрована збірка віршів для дітей. Малюнки Віктора Боковні. Вірш - Квітень. Розквітнув сад.

 

 

РОЗКВІТНУВ САД

Лише за ніч 
розквітнув сад, 
казковий, тихий, чистий, 
і на гілках дерев роса 
веселкою повисла.

А вранці
ніжний дощ проливсь 
на землю зеленаву 
і повінь квітів 
засвітив
у лоскотливих травах.

І бджоли носять 
мед густий 
у щільники духмяні 
з легких шипшинових кущів,
рожевих,
мов світання.

 

За матеріалами: Анатолій Костецький. "Де літо живе?" Вірші для дітей. Малюнки Віктора Боковні. Київ, видавництво «Веселка», 1986 р., 32 с.

 

 

Більше віршів Анатолія Костецького на нашому сайті:

Анатолій Костецький, вірші для дітейАнатолій Костецький — улюбленець дітвори. Він служив дитячій літературі більше тридцяти років і за цей час встиг подарувати дітям понад п’ятдесят книг. Ті книги — це велике художнє Дитяче місто, у якому живуть хлопчики та дівчатка, як і в житті, з найрізноманітнішими характерами. Письменник умів говорити зі своїми малими читачами про найскладніші життєві проблеми — з повною серйозністю чи гумором, але неодмінно — із любов’ю, взаєморозумінням та повагою. Він майстерно поєднував дитячі мрії та фантазії з реальним світом. Мабуть, тому, що й сам у дитинстві мав велику мрію — стати письменником, і ця мрія його здійснилася. Анатолій Костецький написав близько тисячі віршів для дітей і багато цікавих прозових творів, які виховують дітей добром, щирістю і правдою. 

 

Читайте вірші про весну від інших український авторів:

Вірші про весну

Вірші про весну
Читайте в цьому підрозділі вірші Ліни Костенко, Михайла Стельмаха, Петра Короля,  Олени Журливої, Андрія М'ястківського, Варвари Гринько,  Лідії Компанієць, Володимира Сосюри, Валентина Бичка, Анатолія Камінчука, Марії Хоросницької, Наталки Поклад, Анатолія Качана, Наталі Карпенко, Іванни Савицької та інших авторів.

Останні коментарі до сторінки
« Анатолій Костецький. Вірші про весну»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми