Актуальні оголошення про майстер-класи у творчій студії "Безмежність" у Києві


 

Актуальні оголошення про майстер-класи у творчій студії Безмежність у Києві. Творча студія Безмежність для дорослих та дітей - найбільший вибір різноманітних майстер-класів у Києві.

Дивіться актуальні оголошення про майстер-класи, що матимуть місце у креативній творчій студії "Безмежність" у Києві найближчим часом.

 

 

 

 


Уроки живопису для дітей 4-7 років у творчій студії Безмежність. Творча студія Безмежність для дорослих та дітей - найбільший вибір різноманітних майстер-класів у КиєвіЗ радістю чекаємо юних художників до нас на уроки вільного живопису.
Наші викладачі допоможуть розкрити творчий потенціал вашої дитини.

Уроки живопису для підлітків та дорослих. Творча студія Безмежність для дорослих та дітей - найбільший вибір різноманітних майстер-класів у КиєвіЗавітайте та пориньте в творчу атмосферу живопису, навіть якщо ніколи не намагалися малювати. Це під силу кожному! Отримаєте гарний досвід та творчий настрій.

Майстер-класи з виготовлення свічки. Творча студія Безмежність для дорослих та дітей - найбільший вибір різноманітних майстер-класів у Києві.Запрошуємо дітей та дорослих на захоплююче знайомство з мистецтвом виготовлення свічок. Свічка це унікальний продукт, який може стати прекрасним та оригінальним подарунком для ваших близьких, рідних, друзів і колег на будь-яке свято або внести родзинку, романтику і затишок у Ваш дім. Ваша свічка буде точно оригінальна, неповторна, та зроблена з теплом і любов'ю. Усі необхідні матеріали та інструменти будуть надані на майстер-класі.

Майстер-клас з миловаріння для дітей та дорослих. Творча студія Безмежність для дітей та дорослих - найбільший вибір різноманітних майстер-класів у Києві. Запрошуємо Вас на захоплююче знайомство з мистецтвом миловаріння у нашій затишній творчій студії. Під час майстер-класу Ви зможете навчитися створювати ароматне мило власними руками. Можна самостійно обрати улюблені аромати та кольори, а за бажанням додати в мило масла, трави, скрабуючі елементи або декоративні блискітки. Ваше мило буде точно оригінальним і неповторним!

 


Останні коментарі до сторінки
«Актуальні оголошення про майстер-класи у творчій студії "Безмежність" у Києві»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми