Yana Sitnikova. Блог "Для нас немає нічого неможливого"


Yana Sitnikova, дитячий тренер. Блог. Для нас немає нічого неможливого

Ситнікова Яна Миколаївна - Заслужений тренер України, тренер вищої категорії з плавання дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів ”Інваспорт”.  Тренер чемпіонки Паралімпійських ігор з плавання Катерини Істоміної та срібної призерки Паралімпійських ігор з плавання Марії Лафіної.

Вітаю всіх гостей свого блогу!
Ця сторінка допоможе донести свіжу інформацію про наш центр, показати яскраві моменти з життя наших вихованців і їхні досягнення, якими дійсно можна пишатися.

Всіх зацікавлених запрошую також до фейсбук-групи "Для нас немає нічого неможливого".

Від імені Київського регіонального центру Інваспорт також запрошую до співпраці спонсорів, меценатів та волонтерів. Всі бажаючі долучитися до організації змагань та підтримати наших вихованців - будемо раді Вашій підтримці!


Яна Ситнікова. Повір у себе - дитяча спартакіада з плавання у Дніпродзержинську"Ось і закінчилася дитяча спартакіада ​​"Повір у себе" до того, як ми готувались цілі навчальний рік. 19 дітей від 10 до 15 років від команди команди виступали за місто Київ та Київську область у Кам'янському. Багато хто з них в цьому році вперше побачили басейн та навчились плавати, а хтось вже багато років тренується та має звання кандидатів та майстрів спорту. Всі різні, але однаково старанні. Ці змагання були багаті персональними рекордами та не найкращими результатами, радощами та навіть сльозами, але головне, що зроблені висновки та ми йдемо далі! Бажаємо успіхів нашим юним спортсменам в подальшому спортивному житті." (Яна Ситнікова)

Відкриття Чемпіонату Київської області з плавання Новорічні старти

Відкритий чемпіонат Київської області з плавання «Новорічні старти» серед спортсменів з інвалідністю відбувся 20 - 22 грудня 2017 року в місті Бровари (басейн "Купава"). У чемпіонаті взяли участь команди з міста Києва та Київської області, а також дружні команди з чотирьох областей України.  


Останні коментарі до сторінки
«Yana Sitnikova. Блог "Для нас немає нічого неможливого"»:
Людмила , 2018-02-03 16:22:26, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Пропозиції інтернет магазинів на тему:
Термобілизна чоловіча та жіноча
Термофутболка унисекс Terra Incognita Neox р.52-54 (XL)
Ціна: 1040 грн
інтернет-магазин: rukzak
Топ-теми