Ігор Микитенко. "Загартований" (жартівливе оповідання для дітей)


Ігор Микитенко. Загартований (жартівливе оповідання для дітей)

 

 

Ігор Микитенко

ЗАГАРТОВАНИЙ
 

Закінчилися заняття в школі, і хлопчаки по бігли до роздягальні.

—    Тра-ля-ля! Ех ви, мерзляки! — кричав п’ятикласник Микола Щербань. Він стояв у колі першокласників, які з повагою дивилися на нього. — Ще тепло на вулиці, а ви в шапках і зимових пальтах ходите? Загартовуватись треба, первачки!

—    Сьогодні дуже холодно! — сказав маленький Вітя.

—    Васько, ти чуєш, що він говорить? — звернувся Микола до свого однокласника. — Йому холодно!

—    Та що ти причепився до них? Пішли! — сіпнув його Васько за руку.

Микола надягнув шубу, шапку, замотав шию шерстяним шарфом.

—    Стривай, — сказав один першокласник, — а що ж ти сам?..

—    Так я вже загартований!

За матеріалами: Н.О.Будна, Н.Б.Шост. Сучасні українські письменники - дітям. Рекомендоване коло читання. 1 клас. Художник Олександр Вікен. Тернопіль. Видавництво "Навчальна книга - Бошдан", 2018 р., стор. 79. 

 

 Читайте також на "Малій Сторінці":

Зимові оповідання для дітей

Зимові оповідання для дітей, оповідання про зиму, оповідання про новий рік, оповідання про різдвоУ цьому розділі пропонуємо почитати гарні оповідання для діточок про зиму, про свято Нового року та Різдвяні свята від наших сучасних авторів та класиків української літератури: Василя Сухомлинського, Олени Пчілки, Івана Багмута, Ярослава Стельмаха, Віктора Близнеця, Пилипа Бабанського, Остапа Вишні, Петра Короля, Галини Демченко, Олександра Копиленка, Олега Буценя, Андрія Бондарчука, Віктора Васильчука, Анатолія Давидова, Наталі Забіли, Івана Сенченка, Василя Струтинського, Василя Скуратівського, Івана Малковича, Олени Цегельської, Василя Чухліба. 

 

 

Зимові казки для дітей

Зимові казки для дітей
Казочки про зиму, Новий рік та Різдво, представленні на "Малій Сторінці", написали для діточок відомі українські та зарубіжні автори: Ганс Крістіан Андерсен, брати Грімм, Василь Сухомлинський, Катерина Перелісна, Леся Храплива-Щур, Ірина Мацко, Наталя Забіла, Оксана Іваненко, Ірина Жиленко, Микола Білкун, Яків Гончарук, Марія Пономаренко, Василь Струтинський, Валентина Вздульська, Юля Смаль, Василь Мельник, Юлія Хандожинська, Тетяна Винник.

 


Останні коментарі до сторінки
«Ігор Микитенко. "Загартований" (жартівливе оповідання для дітей)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми