Технічна студія «Винахідник»: робототехніка та програмування з навчальним конструктором LEGO


Технічна студія «Винахідник»: робототехніка та програмування з навчальним конструктором LEGO

 

Технічна студія Винахідник для дітей від 3 до 16 років

 

Напевне, ви неодноразово замислювалися над такими питаннями: "Чому вчити? Як вчити? Які знання, уміння, навички будуть потрібні дитині завтра, щоб вона якнайповніше розкрила свій природній потенціал та впевнено почувала себе у високотехнологічному суспільстві?" Над цими питаннями варто замислитися уже сьогодні, і уже сьогодні шукати відповідь, пробувати, експериментувати, прогнозувати потреби майбутнього. Освіта XXI століття повинна надавати дітям можливість учитися вирішувати задачі, експериментуючи зі своїм оточенням; вона повинна активізувати творчі здібності і прагнення до сумісної праці, мотивувати та направляти. Пробуджувати в учнях здібності імпровізувати, робити власні відкриття, вчити їх працювати в команді. Ці навички, безумовно, краще підготують наших дітей до майбутнього. 

Саме ці роздуми стали ідеєю створення першого в Україні навчального центру інтелектуальної творчості та розвитку дітей з навчальним конструктором LEGO.
Технічні студії "Винахідник" - міжнародна мережа позашкільних освітніх закладів, де діти віком від 3 до 16 років навчаються на курсах, від раннього розвитку до робототехніки та програмування, за допомогою навчальних конструкторів LEGO.

Вихованці «Винахідника» регулярно беруть участь у змаганнях українського (ROBOTICA, FIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior) та міжнародного масштабу (World  Robot Olympiad).

Вивчати робототехніку, IT, інженерію, фізику, механіку, архітектуру та інші природничі науки цікаво та захопливо у Технічних студіях «Винахідник»! Ваша дитина опанує навички конструювання, дрібної моторики, командної взаємодії, комунікації, аналітичного мислення, програмування, що допоможе їй здобути актуальну професію майбутнього!

Основним принципом навчання є принцип «Навчання через дію» - діти отримують знання в процесі побудови та дослідження моделей з конструктора. 

Фундаментом системи освіти є найсучасніші розробки у сферах педагогіки, психології та сучасних технологій. Більшість курсів складається з декількох рівнів: дитина переходить на наступний рівень після засвоєння необхідних знань на попередньому. Завдяки послідовній і систематичній освіті знання засвоюються легко та переходять у ґрунтовні навички.

Навчальні програми для Технічних студій «Винахідник» розробляє авторський високопрофесійний методичний центр компанії «Інноваційні Освітні Рішення».

Методики поєднують у собі міжнародні стандарти сучасної освіти. Про це свідчать як позитивні зміни у відношенні дітей до навчання в цілому, так і успішний виступ вихованців студії на міжнародних олімпіадах та конкурсах.

Сьогодні Технічні студії «Винахідник» об’єднують дітей по всій Україні. В студіях створено освітнє середовище, де кожен - від дорослого до дитини почуває себе Винахідником.

Перша в Україні Технічна студія «Винахідник» відкрилася в 2008 році. ЇЇ відкриттю передували 1,5 роки напруженої та творчої роботи по створенню програм дітей, а також розробка власних авторських занять.

Наразі студії відкриті у містах Київ, Львів, Дніпро, Вінниця, Івано-Франківськ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Бровари, Буча, Вишневе, Вишгород та Кишинів (Молдова), де навчаються понад 12000 вихованців.

У Технічних студіях «Винахідник» викладається 25 авторських технічних та гуманітарних курсів.


Технічна студія Винахідник для дітей від 3 до 16 років: від конструктору LEGO - до програмування роботів

 


I.  Для дітей віком 3-6 років:

 1. "Перші відкриття" (3 - 4 р.).
 2. "Світ навколо" (4 - 5 р.).
 3. "Винаходи людства" (5 - 6 р.).
 4. "Підготовка до школи" (5 - 7 р.).

 

Технічна студія Винахідник для дітей від 3 до 16 років: від конструктору LEGO - до програмування роботів

 

 

ІІ. Для дітей віком 6-10 років:

 1. Юні інженери" (6 - 7 р.). 
 2. Захоплююча математика" (6 - 8 р.): рівень 1 і 2.
 3. "STEM junior" (8 - 9 р.).
 4. "Робототехніка 2.0" (6 - 8 р.). - рівень 1 і 2.
 5. "Серйозні ігри з LEGO" (8 - 12 р.).
 6. "Цікава географія" (8 - 12 р.).
 7. "Наука і технологія" (8 - 10 р.). - рівень 1 і 2.

 

Починаючи з 6 років, можлива участь дітей у міжнародних програмах як в Україні, так і по всьому світу.

Колектив мережі студій налічує 200 професійних STEM – педагогів та методистів.


 

Технічна студія Винахідник для дітей від 3 до 16 років: від конструктору LEGO - до програмування роботів

 

Навчання за програмами ТС "Винахідник" спрямоване, перш за все, на опанування навичок:

- конструювання;

- дрібної моторики;

- командної взаємодії;

- комунікації;

- аналітичного мислення;

- програмування.

 

Технічна студія Винахідник для дітей від 3 до 16 років: від конструктору LEGO - до програмування роботів

   

Оксана Стоєцька, директор компанії Пролего та мережі Технічних студій «Винахідник» розказує про ідею створення студії:
"Ідею створення LEGO-студії мені підказали мої діти. З раннього віку їхнім улюбленим заняттям було конструювання з LEGO. Спочатку ми будували по схемах, а потім захотілося створювати щось своє. На практиці ми зрозуміли, що можливості конструктора практично не обмежені – з нього можна побудувати не лише будівлі, людей, тварин, а й різноманітних діючих механізмів, включаючи роботів.

Оксана Стоєцька, директор компанії Пролего та мережі Технічних студій Винахідник


Побувавши з сім’єю  в LEGO-inside турі в Данії, ми познайомились із зовсім новим для нас і неймовірно цікавим напрямком – LEGO Education, з навчанням за допомогою конструкторів. Лише тоді з’явилося розуміння того, як можна використати конструктор LEGO не лише для гри, дозвілля, а й для серйозного навчання дітей. Спостерігаючи за захопленістю своїх дітей, мені захотілося привезти цю методику в Україну і створити студію, я якій би діти навчалися з задоволенням за допомогою улюблених конструкторів.
Так з’явилася Технічна студія «Винахідник» - місце, де діти із задоволенням навчаються і створюють свій власний світ – від іграшки до робота."


За матеріалами: http://vynahidnyk.org/

 

На відео: репортаж журналістів телеканалу Тоніс про Технічну студію "Винахідник"

 


Останні коментарі до сторінки
«Технічна студія «Винахідник»: робототехніка та програмування з навчальним конструктором LEGO»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми