Веселий мультик "Свинка Пеппа": піднімає настрій і дітям, і дорослим


СВИНКА ПЕППА: ПЕРСОНАЖ, З ЯКИМ НЕ НУДНО НАВІТЬ ДОРОСЛИМ

 

Свинка Пеппа, веселий мультик, відео

Часом підчас перегляду мульфільмів або мультсеріалів, які страшенно подобаються нашим дітям, хочеться або це перемкнути, або втекти. Часто ми, користуючись нагодою, тікаємо займатися хатніми справами. Але це не найкращий вихід, бо як це без сумісного перегляду та подальшого обговорення з дітьми? Іноді навіть буває так, що улюблений мультик стає для дитини основною темою для розмови, і якщо ви його не бачили, то вам із нею уже і поговорити нема про що.

Але усім зрозуміло, що тікати доводиться не від батьківських обов’язків, а від нудьги. Особливо це стосується мультфільмів для дітей від 1 до 3 років та дошкільного віку. Проте, нарешті, завдяки Естлі Бейкеру Девісу та компанії E1Kids з’явився мультсеріал, від якого перестали хто-куди розбігатися батьки.

Отже, "Свинка Пеппа" - мультик абсолютно дитячий, головні герої - діти-дошкільнята, проте дорослі знаходять у ньому щось і для себе: в першу чергу - це англійський гумор. Ще - прислів’я та приказки, біблійні сюжети, ненав’язливий "стьоб" над французами та трудоголіками. Також присутня легка насмішка над звичкою сучасних підлітків та юнацтва сильно скорочувати свої імена. До речі, імена усіх персонажів, окрім Джорджа, Хлої та малюка Олександра, починаються на ту ж літеру, що і вид тварин, до якого вони належать (в оригіналі вид тварин - це ще й їхнє прізвище). І найголовніше:  в мультику багато креативних ідей, які можна запозочити та втілити у життя зі своїми дітьми.  (Наталія Гуржій)

Джерело: http://www.uamodna.com/


веселий мультик для дітей і дорослих, Свинка Пеппа, 1 сезон  усі серії, відеоУ прикольному мультику  "Свинка Пеппа" присутнє кепкування. Як от пародії на фольклор. Наприклад: на казки (Пан Вовк, що дув на свій будинок, щоби перевірити його на стійкість; "Педро та бобове стебло" - Мама Свинка в ожиновому кущі, як у "Сплячій красуні" і т.д.). А ще - ненав’язлива іронія над трудоголіками, втілена в образі Пані Кролиці, яка працює на пожежній станції, стюардесою на літаку, керує автобусом, поїздом та вертольотом, тогрує у продуктовій крамниці, а влітку ще й морозивом з фургону і т.п. Окрім гумору, у "Свинці Пеппі" також є деталі, які найчастіше не помічають діти, але які рідко лишаються поза увагою дорослих.

веселий мультик для дітей і дорослих, Свинка Пеппа, 2 сезон  усі серії, відеоНе всі персонажі мульфільма "Свинка Пеппа" - тварини. Є і люди: наприклад, Королева та Санта Клаус. Також усіх ляльок та садових гномів зображено у вигляді людей. А ще є Пан Бульба, такий-собі живий овоч. До речі, усі персонажі, яких показуть по телевізору (крім Королеви), - картоплини (можливо, натяк на "couch potatoes" (дослівно "диванні картоплини", - так називають людей, які увесь час проводять на дивані перед телевізором). Ще одна кумедна деталь: кури Дідуся Свина мають складні та майже вишукані імена (Джамайла, Ванеса, Сара та півень Невіл).


Останні коментарі до сторінки
«Веселий мультик "Свинка Пеппа": піднімає настрій і дітям, і дорослим»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми