Сашко Дерманський. Твори для дітей та підлітків


Сашко Дерманський. Твори для дітей

 

"Улюбленими заняттями в дитинстві було воювати з осами або шершнями, сікти лозинами на городі листя кабачків, блукати в кукурудзяних лабіринтах з дерев’яним автоматом. Ще — ходити поміж бібліотечних полиць у передчутті неймовірної насолоди від нових пригод і подорожей. Любив борюкатися з братами в запахущому сіні й робити в ньому нори. Любив залізти в бабусин малинник, наминати ягоди і задоволено слухати, як усі дивуються: «Де ж це Сашко?». Любив іти з мамою до школи лісовою стежкою й помічати, який довкола прекрасний світ... Любив мріяти. Мріяв навчитися літати не лише уві сні..." (Сашко Дерманський)

 

--------------------------

 

 

Сашко Дерманський. Бигимоти не медмеді, вірші для дітей. Художник Любка ФранкоВеселі віршики Сашка Дерманського: "Латочка на лапці", "Кого беруть у космонавти", "Жона слона", "Медмеді", "Киця", "Мамина робота", "Сміхотусі, або хакерська атака на мамині коржики", "Про голодного Йєті", "Жабка", "Про яків", "Чому крокодили зелені", "Дивний сон", "Тритони", "Про Пізанську вежу", "Собака Барабака", "Чесне слово", "У ресторані", "Зайченятко".

 

 

Сашко Дерманський. Мрія Маляки. Уривок з книги Маляка принцеса Драконії. Малюнок Інни Черняк. читати

"Казки дракона Омелька"  та інші пригодницькі твори молодого сучасного українського автора Сашка Дерманського.
 
 
 
 
 
 
 
 

Сашко Дерманський. Чудове Чудовисько. Повість для дітей. Малюнки Максима Паленка

Читайте та завантажуйте ілюстровані пригодницькі повісті Олександра Дерманського. Дивіться відеозвернення письменника до учнів та викладачів про свої твори, що внесені до нової програми початкової школи з літературного читання.

Останні коментарі до сторінки
«Сашко Дерманський. Твори для дітей та підлітків»:
Андрій , 2023-04-09 21:04:42, #
Лесь Маланка , 2023-04-09 23:38:36, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 2     + Додати коментар
Топ-теми