Посібник для підлітків "the "Web We Want" ("Інтернет, Який Ми Хочемо") доступний українською мовою


Посібник для підлітків  the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо) українською мовою - завантажити

 


Для багатьох молодих людей  21 століття їх особистість в Інтернеті, соціальні взаємодії та діяльність є такими ж важливими, як їхнє життя у фізичному світі. Отже, вчителі повинні визнати це і допомагати молодим людям максимально використовувати можливості онлайнових технологій та соціальних мереж для розвитку ключових компетенцій і, що найважливіше, для того, щоб стати відповідальними громадянами.

Посібник для підлітків "the "Web We Want" ("Інтернет, який ми хочемо") вперше було опубліковано в День безпечного Інтернету у лютому 2013 року через мережу Insafe. Посібник, створений молодими людьми для молоді, спрямований на вивчення прав та обов’язків в Інтернеті та заохочення до роздумів про поведінку онлайн. На всіх сторінках посібника підлітки можуть перевірити свої навички, дізнатися більше про свої права в онлайн-світі та створити інструменти.

Переклад та адаптацію посібника для підлітків "the "Web We Want" ("Інтернет, Який Ми Хочемо") ініціював Центр кращого Інтернету в рамках  Меморандуму з EUN. Переклад посібника українською мовою здійснено Координатором проектів ОБСЄ в Україні у межах проекту «Удосконалення юридичної освіти і освіти з прав людини», що впроваджується спільно з Міністерством освіти і науки України.

 

Посібник для підлітків  the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо) українською мовою - завантажити

 

Посібник можна безкоштовно копіювати та використовувати для освітніх та інших некомерційних цілей за умови посилання на джерело інформації. Посібник для підлітків  "the "Web We Want" ("Інтернет, який ми хочемо") доступний за посиланням.

Слідкуйте за новинами щодо захисту та безпеки дітей та молоді в Інтернеті на сайті: https://betterinternetcentre.org

 

 

Читайте також на "Малій Сторінці":

День безпечного Інтернету (5 лютого 2019 року). Міжнародний день безпеки в Інтернеті.

День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Це міжнародне свято запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Цього року День безпечного інтернету припадає на 5 лютого.

 

Тетяна Щербаченко (Стус). Як не заблукати в Павутинні. Малюнки Дмитра Кузьменка.Усілякі вигадки вчених полегшують нам життя. Щоправда, іноді лихі люди перетворюють наукові винаходи на інструменти руйнації світу, але сьогодні наша з Тобою розмова не про них. Ми поговоримо про вже відому Тобі велетенську інформаційну мережу, яку заведено називати ІНТЕРНЕТОМ (скорочено від англ "interconnected networks"- об'єднані мережі). Із неї кількома клацами мишки можна «витягти» найрізноманітнішу інформацію чи «викликати» необхідні послуги. Твої батьки у твоєму віці мусили перегортати сотні сторінок книжок та журналів, аби знайти необхідні відомості для непересічної, взірцевої відповіді на уроці. Але цих видань могло і не виявитись у бібліотеці або вони могли бути застарілими. А ще Твої батьки й гадки не мали про те, що можна замовити кільце ковбаси чи нову книжку в мережевій крамниці або переглядати живу трансляцію концерту улюбленого гурту!

 

книжковий оглядУ цьому розділі пропонуємо огляди цікавих книжкових видань.

 
 

цікавеУ цьому розділі сайту збираємо найцікавіші факти, події, будь-які матеріали, що прикрашають наше життя...


Останні коментарі до сторінки
«Посібник для підлітків "the "Web We Want" ("Інтернет, Який Ми Хочемо") доступний українською мовою »:
Пользователь сайта , 2019-02-04 01:41:57, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми