Перемоги вихованців МАН України на конкурсі інноваційних винаходів іCAN-2021


 

На відео: конкурс інноваційних винаходів іCAN-2021 у Канаді iCAN2021 — "The Finals" Movie.

 

 

ПЕРЕМОГИ ВИХОВАНЦІВ МАН УКРАЇНИ НА КОНКУРСІ ІННОВАЦІЙНИХ ВИНАХОДІВ У КАНАДІ (2021 Р.)

Для юних науковців, вихованців Київської МАН України, перемога у Міжнародному змаганні науково-технічної творчості молоді — конкурсі інноваційних винаходів іCAN-2021 у Канаді — надважлива!

Проєкти Олени Коваленко «Дерево-генератор» та Станіслава Скоробогатова «Механізм використання альтернативних джерел енергії на основі елемента Пельтьє» отримали спеціальні міжнародні відзнаки INTERNATIONAL SPECIAL AWARDS — Special Awards by Macao Innovation and Invention Association (MIIA), а роботи  Єлизавети Столярчук «Вітряний генератор на основі сегнерового колеса» та Гліба Нікішина «Мобільний додаток для вивчення слів «LEARN WORDS EASILY (LWE)» відзначені CANADIAN SPECIAL AWARDS  — Special Awards by Toronto International Society of Innovation & Advanced Skills (TISIAS). Володимир Павленко отримав  спеціальну нагороду від Turkish Inventors Association (TÜMMIAD) за роботу «Розвиток та порятунок колонії мурах виду Formica rufibarbis».

Конкурс надає винахідникам з усього світу можливість продемонструвати свої найкращі ідеї на міжнародному рівні. Мета конкурсу iCAN – створення в Торонто спеціальної платформи для розвитку креативності у світі й втілення в життя культури наукових виставок та інновацій. Його організатором виступає Міжнародне товариство інновацій та підвищення кваліфікації Торонто (TISIAS). На місцевому рівні подію підтримує компанія Innovation Initiative Cooperative Inc., на глобальному – Міжнародна федерація асоціацій винахідників (IFIA) та Всесвітня асоціація винахідницької інтелектуальної власності (WIIPA). Завдяки iCAN молоді науковці й студенти з усього світу можуть розширити свою міжнародну діяльність.

Цього року у 6-му Міжнародному конкурсі інноваційних винаходів в Канаді, iCAN 2021 взяли участь 608 учасників з 61 країни.

 

На відео: Here is a special tribute video for all participants of the 6th International Invention Innovation Competition in Canada, iCAN 2021 - Toronto, Canada.

За матеріалами: https://don.kyivcity.gov.ua/

 

 

Дивіться також на "Малій Сторінці":

МАН (Мала академія наук України) та робота з обдарованою учнівською молоддю

Мала академія наук України (МАН)Однією з форм роботи з творчо обдарованою молоддю є Мала академія наук України (МАН).
МАН - це структурна складова системи позашкільної освіти, яка сприяє виявленню здібностей, обдарувань, і самовизначенню та реалізації учнів шляхом залучення їх до пошукової, експериментальної, дослідницької роботи в різних галузях науки і техніки.

 

 

МАН України: дiти країни Вернадського і Сікорського — розумні та винахідливі

МАН України, винаходи школярів, енергозберігаючі технологіїУ Києві старшокласники — члени Малої академії наук України —  представили свої винаходи. Однією з переможців стала Руслана Делієва з Кіровоградщини. Її винахід — система освітлення та обігріву приміщень з економією енерговитрат.

 

 

У цьому розділі розповідаємо про наших юних співвітчизників та співвітчизниць, що вразили світ своїми досягненнями та перемогами.

 


Останні коментарі до сторінки
«Перемоги вихованців МАН України на конкурсі інноваційних винаходів іCAN-2021»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми