Огляд книжкових новинок для дітей до зимових свят від українських видавництв


До Дня Святого Миколая залишилось зовсім небагато. А там і Новий рік з Різдвом. І надалі бюджетним, корисним та цікавим подарунком для дітей залишається книга.

Дивіться добірку святкових новинок для дітей від українських виробників, які вже вийшли друком чи побачать світ у найближчі дні.

"Видавництво Старого Лева" підготувало чи не найбільше зимових тематичних новинок. І все з чудовими ілюстраціями.Пан Сирник і різдвяний пампушок, автор  Лінинська Світлана, ілюстрації  Скиба Роман

«Пан Сирник і різдвяний пампушок» (автор - Лінинська Світлана, ілюстрації - Скиба Роман) - історія для дітей 5-10 років. «Найкращий пекар містечка Ясного пан Сирник пошкодував останнього різдвяного пампушка для маленької дівчинки, бо сам був дуже голодним. Після цього усі солодощі почали видаватися пекареві гіркими. Пан Сирник був у відчаї – як же він тепер зможе готувати найсмачнішу та найдухмянішу випічку? Але ж на Різдво трапляються дива.» - зазначають в анотації видавці.

 

Казки Різдва, автор  Матіяш Богдана, ілюстрації  Штанко Володимир

«Казки Різдва» (автор - Матіяш Богдана, ілюстрації - Штанко Володимир) розрахована на той самий вік. Книга припаде до смак і дорослим, і дітям, бо ж у ній багато коротких часом ліричних, а інколи таких філософських оповідей і легенд, стільки спокою і радості. Казки Різдва нагадують про зміст цього свята – чудесне Боже народження, повне довіри й ніжності, – і теж можемо, зачудовані, перед цією таємницею зупинитися, побути малими дітьми, з їхньою вірою і простотою прийти привітати новонародженого Месію. Пережити безліч див, які стаються, коли віримо.

 

«Їде святий Миколай» (автор - Лотоцький Антін, ілюстрації - Абельчакова Олександра) та «Нині Рождество Божого Дитяти» (ілюстрації - Садовщук Катерина) - дві картонні новинки для наймолодших. Яскраві ілюстрації, мало тексту і безпечні закруглені сторінки - усе те, що треба малечі. Колядка «Нині Рождество Божого Дитяти» розповість їм не лише про диво Різдва, а й про те, як українці вітають народження Ісуса і як самі діти можуть привітати його та навіть побавитись із ним.

"Баранчик Рассел і Різдвяне Диво" (автор - Скоттон Роб, переклад - Міхаліцина Катерина, ілюстрації - Скоттон Роб): коли Санта та його зламані сани опинились у Світлячковому лісі, Санта був переконаний, що Різдва не буде. Так воно й сталося б, якби не баранчик Рассел. Адже Рассел поспішає на допомогу! Узявшись за молоток та пилку, Рассел доводить, що кмітливість і наполеглива праця цілком замінюють чари. Познайомившись із Расселом, ви вже ніколи його не забудете, – цей кучерявий баранчик не залишає байдужими ні дітей, ні дорослих.

 

Їде святий Миколай, автор Лотоцький Антін, ілюстрації Абельчакова ОлександраНині Рождество Божого Дитяти, ілюстрації Садовщук КатериниБаранчик Рассел і Різдвяне Диво, автор Скоттон Роб, переклад Міхаліцина Катерина, ілюстрації Скоттон Роб

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ще один презент для дорослих і малих – «Календар 12 українських ілюстраторів» - настінний календар на пружині, де кожен місяць ілюструє інший художник (Кваша Ольга, Штанко Катерина, Магеровська Олеся, Гайда Наталка, Творча майстерня «Аґрафка», Пилипчатіна Юлія, Стефурак Анастасія, Прохасько Мар'яна, Борігард Віолетта, Попський Ростислав, Штанко Володимир, Ракова Даша, Гайдучик Назар).

«Тихі віршики на зиму» (автор - Мар'яна Савка) - гарно проілюстрована поетична збірка для дошколяриків. Вона створена, щоб читати її зимовими вечорами і породжувати в маленькому серці любов до віршів.

«Різдво Христове» (автор - Лаюк Мирослав, ілюстрації - Зілінко Роман) - мабуть, найнезвичайніша книга видавництва. Вона має усього 8 картонних сторінок. Але ж вони перетворюються в об’ємну 3D-шопку – ясельця де народився маленький Ісус. У такому форматі історія народження Божого дитятка обов’язково зацікавить малечу. У святковий час вона стане також чудовою окрасою дому.

 

Календар 12 українських ілюстраторів, видавництво Старого ЛеваТихі віршики на зиму, автор  Мар'яна СавкаРіздво Христове, автор  Лаюк Мирослав, ілюстрації Зілінко Роман

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Видавництво «Час майстрів» також радує новорічними новинками.

«Хрестоматія Нового року» - не звичайні традиційні, а сучасні вірші та казки про Новий рік у поєднанні з оригінальними ілюстраціями.

«Книга, яку треба прочитати в ніч перед Святим Миколаєм» (ілюстрації - С. Рудікова): якщо ти приготував шкарпетку, написав листа святому Миколаю, склав власну «Скарбничку добрих справ», то мерщій до ліжка, заплющ очі і приготуйся до дива. До тебе обов’язково завітає святий Миколай і нагородить щедрим дарунком за гарну поведінку...
До речі, цю книгу можна не лише придбати для коханої малечі, а й оплативши у спеціальному розділі на сайті видавництва подарувати її сиротам, які також потребують тепла і турботи.

Ще одна пропозиція – книга «Різдво. Книга, в якій сховалася душа» (автор - Віталій Кириченко) - казкова історія про сучасного хлопчика, який навчився позбавлятися образ через прощення і розуміння.

 

Хрестоматія Нового року, видавництво Час майстрівКнига, яку треба прочитати в ніч перед Святим Миколаєм, ілюстрації С. РудіковоїРіздво. Книга, в якій сховалася душа, автор Віталій Кириченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Видавництво «ФОНТАН КАЗОК» підготувало для книголюбів «Зимову казку» Зимова казка, автор Олесь Ільченко, ілюстрації  Ольга Кузнецова(автор - Олесь Ільченко, ілюстрації - Ольга Кузнецова) - шикарно ілюстровану історію про птахів та допомогу ближньому. Призначена для дошкільнят та молодших школярів.

Зайчикове різдво, автор Іван Андрусяк

«Зайчикове різдво» (автор - Іван Андрусяк) - маленька, тоненька, дешева і така гарна казка з найніжнішими ілюстраціями. Ця віршована казка - продовження популярної «Зайчикової книжечки» Івана Андрусяка, з якою вже виросло ціле покоління українських малят.

Також видавництво пропонує вигідно придбати дитячі книги у вигляді подарункових комплектів.

 

 


Книга Падав сніг на поріг Платона Воронька, ілюстрації  Костя ЛавраВидавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» цього року пропонує перевидання класики : збірку «Падав сніг на поріг», яка включає в себе найвідоміші дитячі вірші улюбленого поета української малечі Платона Воронька, проілюстровані популярним українським книжковим графіком Костем Лавром.

 

ГАРРІ ПОТТЕР. Книжка-РОЗМАЛЬОВКА

Також до свят вийде може і не новорічна, але така очікувана поттероманами «ГАРРІ ПОТТЕР. Книжка-РОЗМАЛЬОВКА», яка дасть вам нагоду розмалювати чаклунський світ юного чарівника. Окрім того, ви знайдете тут дивовижні реквізити зі зйомок фільмів: журнал «Базікало», плакати Кубка світу з квідичу, Тричаклунський кубок та інші.

 

 

 

 

Видавництво «Навчальна книга Богдан» до свят створило книгу «Різдвяний песик» Різдвяний песик, автор  Гаврош Олександр, ілюстрації Лілії Василенко(автор - Гаврош Олександр, ілюстрації Лілії Василенко) - історію про життя маленького містечка в Карпатах...Святковий день Різдва для жителів цього містечка проходить, як один із буднів. Старий вчитель математики знову на самоті зі своїми сумними роздумами, сім’я Грубасів активно вирішує свої ділові справи, хтось закрився в своєму домі та злиться на всіх довкола, а в інших – багато своїх проблем і бід. Однак, всі персонажі, далеко в душі, бажають пережити справжнє диво Різдва і мріють про нього... Але тільки одному маленькому семирічному Юрчикові з щирим та простим дитячим серцем вдалось побачив справжнє різдвяне чудо..

 

 

 

Видавництво Ранок пропонує до свят книгу Зимова казка фінського казкаря Захаріасу ТопеліусаВидавництво «Ранок» пропонує до свят «Зимову казку» фінського казкаря Захаріасу Топеліуса. Видатний фінський казкар Захаріас Топеліус дитиною вірив у те, що в природі все живе, відчуває і вміє говорити. Напевно, тому в його казках сосни співають дітям пісні, а вовки говорять людською мовою. І все-таки головні герої казок Топеліуса — звичайні хлопчики й дівчата. У їхньому житті настає несподіваний поворот, за яким відбуваються цілком неймовірні події.

 

 

 

Видавництво «Грані Т» не підготувало жодної тематично новинки, натомість пропонує з 1 по 25 грудня за вигідними цінами придбати подарунки до Нового року комплектами.

Видавництво Грані Т, подарункові набори

 

За матеріалами: gre4ka.info


Останні коментарі до сторінки
«Огляд книжкових новинок для дітей до зимових свят від українських видавництв»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми