Мультфільми за мотивами українських народних казок


В нашому "онлайн-кінозалі" будемо дивитися мультики для дітей, що створені за мотивами найкращих українських народних казок.


Мультфільм Лисичка з качалкоюКазочка "Лисичка з качалкою" розказує про хитрощі безсоромної шахрайки-лисички у селі та доброту довірливих селян селян... Та правда, все ж таки, перемогла... Мультик створено у 1977 році на студії "Київнаукфільм", режисер - Борис Храневич.

Мультик Кривенька Качечка"Кривенька Качечка" - старий гарний мультик за мотивами української народної казки. Це сумна історія про стареньких дідуся і бабусю, яким хотілося мати діточок, і які не змогли втримати у себе дівчинку-качечку... Мультфільм створено на студії "Київнаукфільм" у 1992 році, сценарист і режисер - Алла Грачова.

Мультфільм Чарівний горохЖивий, веселий, музикальний мультик про боротьбу добра зі злом за мотивами української народної казки про Котигорошка - "Чарівний горох". Фільм виготовлено на студії "Укранімафільм" у 2008 році. Автор сценарію - Володимир Шинкарьов, режисер - Ярослава Руденко-Шведова, художник - постановник - Едуард Кірич, музику написав Юрій Єгоров.

Українська народна казка Ріпка"Був собі дід Андрушка, а в нього баба Марушка, а в баби дочечка Мінка, а в дочки собачка Хвін-ка, а в собачки товаришка — киця Варварка, а в киці вихованка — мишка Сіроманка..."  За мотивами української народної казки про те, як виросла у діда велика ріпка, і як дружно, цілою родиною, прийшлося її витягати з землі, створено веселий, красивий мультфільм "Ріпка". Дивимось мультик в нашійм "онлайн-кінозалі".

Українська народна казка Івасик-ТелесикНеймовірно красивий, живописний і теплий за своєю енергетикою український мультфільм "Івасик-Телесик" створили у 1989 році на студії "Київнаукфільм" знані митці - Алла Грачова (сценарист і режисер), Микола Чурилов (художник-постановник) та уся команда студії. Подивившись цю казочку, кожен починає розуміти важливість теплих родинних стосунків та піклуватись один про одного... Тішить, що казка, де бореться добро зі злом, має гарний кінець, і родина залишається радісною і щасливою...

казка онлайн Котик та Півник

Мульфільм "Котик та Півник" - класика дитячих мультиків, на яких росте малеча.
Жили-були Кіт і Півник. Зібрався якось Кіт у ліс за дровами, а Півника залишив будинок прибрати, та поїсти приготувати. Як тільки Кіт пішов, Лисиця - тут як тут. Виманила Півника з дому, схопила і побігла в ліс...  Цікава українська народна казка про Кота, Півника та хитру Лисицю екранізована на студії "Київнаукфільм", у 1991 році, до цього доклали свої вмілі руки: сценарист і режисер Алла Грачева,  художник - Микола Чурилов. Музику написав  композитор Юрій Шевченко.

Солом'яний бичок - казка онлайнСтарий добрий мультфільм "Солом`яний бичок онлайн" за мотивами української народної казки, про те як дід зробив дід бичка з соломи та провчив бешкетників ведмедика, лисицю і зайченя, які без дозволу господарювали у нього на городі і в курнику...  Мультфільм створений на студії "Союзмультфільм" у 1954 році: сценарій фільма написала Ірина Філімонова, режисери - Леонид Аристов та Ольга Ходатаєва, музику написав Микола Будашкін, намалював героїв - Леонід Аристов.


Останні коментарі до сторінки
«Мультфільми за мотивами українських народних казок»:
Ander , 2017-01-19 16:40:40, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми