Дитячі читання «Музичні віршолюбики» (відео)


Музичні віршолюбики для дітейДитячі читання «Музичні віршолюбики», які традиційно організовує видавництво "Грані-Т", збирають велику кількість маленьких і дорослих слухачів. На цей раз відомий радіоведучий, композитор, диякон і, як з'ясувалося, власник кота на прізвисько ММС, Роман Коляда читав неслухняні вірші Сергія Пантюка, Василя Голобородька і Андрея Хадановіча:

 

 

 Гурт «Астарта» на "Музичних віршолюбиках" вчив дітей добирати правильні імена для їхніх котиків, а ще грати у гру, яка допоможе їм швидше прокидатися зранку:

 

 

Євгенові Їжаку із «ТаРути» читати вірші Юрія Бедрика і Грицька Чубая допомагала донечка, яка протягом усього читання слухняно сиділа на плечах у тата:

 

 

Співачка Юлія Лорд знайомила малечу із «Зайчиковою книжечкою» Івана Андрусяка, читала поезії Юліана Тувіма і навіть заспівала «Рукавички» Лесі Мовчун:

 

 

Гурт «Кроки» виконав кілька пісень на вірші Романа Скиби зі збірки «Кольоровинки», і всі віршолюбики дружно їм підспівували: «Сині джинси у слона є...»:

 

 

За матеріалами: http://portall.zp.ua/

 

Ще трохи віршолюбиків від Сергія Пантюка:

Сергій Пантюк. Дитячі вірші. Збірка віршів Неслухняники. Пан Перевертас. Веселий крутисловик. Шпаки і сова. Малюнки Ольги ГавриловоїДитячі вірші Сергія Пантюка зі збірки "Неслухняники": "Пан Перевертас", "Веселий крутисловик", "Шпаки і сова", "Ярків день", "Перша скоромовка", "Серйозна розмова про звірів".
 
Ще більше віршів на "Малій Сторінці":
вірші для дітейУ цьому розділі знайдете вірші для дітей, що написали такі українські поети, як: Антонич Богдан-Ігор, Бойко Грицько, Вінграновський Микола, Вороний Микола, Глібов Леонід, Голобородько Василь, Гребінка Євген, Гринько Варвара, Демченко Галина, Жиленко Ірина, Забіла Наталя, Калинець Ігор, Камінчук Анатолій, Коваленко Іван, Костенко Ліна, Кравченко Уляна, Лебедова Віра, Майданська Софія, Малик Галина, Малицька Костянтина, Малишко Андрій, Малкович Іван, М'ястківський Андрій, Олесь Олександр, Перелісна Катерина, Підгірянка Марійка, Підпалий Володимир, Пригара Марія, Світличний Іван, Сосюра Володимир, Стельмах Михайло, Стус Василь, Тичина Павло, Українка Леся, Храплива-Щур Леся, Чубач Ганна, Шашкевич Маркіян, Шевченко Тарас, Шкрумеляк Юрко, Яковенко Яна.
Або шукайте вірші за темами: вірші про море, про Дніпро, про етику, про Тараса Шевченка, про Героїв Крут, про українську вишиванку та вишиті рушники, про літо, про весну, про рослини, вірші до Дня Соборності України, щедрівки для дітей, колядки для дітей, вірші до Різдва, вірші до Нового Року, вірші про осінь, про зиму, про дівчат, про абетку і літери, про війну, про ліс, про школу, про дітей, про тварин, птахів, комах та риб; козацькі вірші для дітей, вірші про Великдень, вірші до свята Святого Миколая, вірші про рідну мову, про Україну та про маму.

Останні коментарі до сторінки
«Дитячі читання «Музичні віршолюбики» (відео)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми