Мовна школа Brighton College для дітей від 9 до 17 років з 24.07. по 07.08.2016 року


Мовна школа Brighton College для дітей від 9 до 17 років на морському узбережжі Англії протягом двох тижнів з 24.07. по 07.08.2016 року (вартість путівки 3560 $).

Місто Брайтон знаходиться на південному узбережжі Англії і є одним з найпопулярніших морських курортів країни, де із задоволенням відпочивають, як туристи, так і самі англійці.

Brighton College був заснований в 1845 році і знаходиться в декількох хвилинах ходьби від центру міста, набережної та відомого пірсу Брайтона. У 2011 році коледж був удостоєний престижного звання «Школа Року» виданням "Sunday Times", завдяки високим академічним показниками студентів.

Мовна школа Brighton College для дітей від 9 до 17 років з 24.07. по 07.08.2016 року

У літню пору на базі Brighton College проводяться цікаві програми для школярів з вивчення англійської мови, відпочинку у вільний час на морському узбережжі з насиченими щотижневими екскурсіями на комфортних автобусах по самим знаковим місцям Англії.

Діти проживають на території закритого кампусу коледжу, прекрасно обладнання для навчання та позакласних заходів в будь-яку погоду: сучасні аудиторії, великий басейн, спортивні майданчики, просторі кімнати для відпочинку.

Навчання - 20 уроків на тиждень. У перший день діти проходять тест на визначення рівня англійської мови і далі розподіляються по міжнародним групам 10-12 чоловік, в залежності від результату.

Навчання проходить в сучасних класах з кваліфікованими викладачами в цікавій інтерактивній формі, удосконалюючи розмовну мову через спонтанні діалоги та дискусії, що допомагає долати мовний бар'єр. По закінченню навчання школярі отримують сертифікат.

Проживання та харчування:

Група проживає на кампусі коледжу, який знаходиться в декількох хвилинах ходьби від набережної міста. Кампус закритий від сторонніх і охороняється співробітниками коледжу цілодобово. Хлопчики і дівчатка розміщуються на різних поверхах або корпусах, в комфортних кімнатах по 1-2-4 людини в залежності від віку. У розпорядженні школярів є затишна кімната відпочинку з м'якими диванами і настільними іграми, а також велика загальна кухня. Харчування - триразове.

Спорт, активні ігри та розваги:

Кожен день, після занять англійською мовою, діти активно застосовують свої знання в спілкуванні та розвагах з однолітками з різних країн. Сучасна інфраструктура школи дає можливість проводити найрізноманітніші розваги на високому рівні.

Сучасна інфраструктура університету дає можливість проводити найрізноманітніші розваги на високому рівні. 

Спорт і активні ігри: футбол, волейбол, бадмінтон, плавання, міні олімпійські ігри, естафети та змагання.

Розвиваючі заняття: прикладне мистецтво, хореографія, театральні майстер класи, малювання, настільні ігри, розмовні клуби, квести, вікторини.

Вечірні розваги: ​​дискотеки, вечірки знайомств, перегляди фільмів англійською мовою, «Ніч казино», шоу талантів.


Мовна школа Brighton College для дітей від 9 до 17 років з 24.07. по 07.08.2016 року

Екскурсії:

Екскурсія в місто Лондон: Тауерський міст, Вестмінстерське абатство, замок Тауер, Біг Бен, будівлі Парламенту, Трафальгарська площа, Національна галерея і багато іншого.

Екскурсія по Брайтону: Хлопці погуляють по морській набережній відомого курорту, побачать палац Ройал Павілліон, а також відомий і всіма улюблений пірс з парком атракціонів.

Екскурсія в м Портсмут. Південний порт Англії - дуже красивий древнє місто, в якому народився Чарльз Діккенс. Портсмут пишається своєю героїчною історією, а візитною карткою міста є найвище будівлі в Великобританії - вежа Спінакер.

Екскурсія в замок Арундел. Старовинний замок, побудований в 1067 році, до цих пір вражає своєю величчю і красою. Колись давно неприступні стіни замку захищали легендарного Річарда Левове Серце.

У вартість програми включено повністю все:

консульський збір посольства;
авіапереліт;
трансфер: аеропорт - школа - аеропорт;
тестування рівня знань іноземної мови перед початком і після закінчення програми навчання;
навчання з носіями мови (20 занять на тижден);
навчальні матеріали;
сертифікат з зазначенням рівня знань мови по закінченню програми;
екскурсійна програма (мінімум 2 екскурсії на тиждень);
культурно-розважальна програма (денні і вечірні заходи кожен день);
проживання в резиденції коледжу;
харчування - повний пансіон (триразове, з ланчами під час екскурсій);
цілодобова підтримка співробітником компанії STUDY.UA;
супровід керівника групи;
послуги компанії STUDY.UA з оформлення візи та організації поїздки;
переклад пакету документів на візу.


Докладніше дивіться на сайті: http://summer.study.ua/


Останні коментарі до сторінки
«Мовна школа Brighton College для дітей від 9 до 17 років з 24.07. по 07.08.2016 року»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми