Літній мовний табір ICEA Summer Camp у Львівській області для дітей від 7 до 17 років (літо-2016)


Активний відпочинок для дітей віком 7 - 17 років з поглибленим вивченням англійської мови у літньому таборі ICEA Summer Camp на базі готелю "Чертур", що розташовано у селі Явора Турківського району Львівської області.

Кожна дитина - це неповторна особистість і яскравий талант, який потребує уваги і розвитку; це індивідуальність, якій потрібно дати себе проявити. Вивчення англійської мови і повноцінний активний відпочинок - це чудова нагода поєднати приємне з корисним. 
То і відбувається у літньому мовному дитячому таборі ICEA Summer Camp, який знаходиться у Львівській області. 

Програма табору ICEA Summer Camp:

Кожна дитина за час відпочинку отримує купу вражень, заряд позитивної енергії і нові корисні навички. Для цього підготовано ряд програм, які дозволяють дітям одночасно навчатися і проводити час весело і приємно в оточенні однодумців. Це і уроки англійської мови та щоденні перегляди фільмів та мультфільмів англійською мовою, і тематичні вечірки, і різні спортивні заходи, і захоплюючі походи, і майстер-класи з миловаріння, виготовлення свічок, і школа верхової їзди, живе спілкування з надзвичайно карсивою природою Львівщини.

Літній мовний табір ICEA Summer Camp у Львівській області для дітей від 7 до 17 років , літо-2016

Табір розташований в затишному куточку курорту Розлуч на базі готелю "Чертур" на території села Явора Турківського району Львівської області. Відпочиваючих приваблює барвиста природа цих місць, чисте повітря і мінеральні джерела типу "Нафтуся". Рівень комфорту відповідає європейським стандартам. Готель "Чертур" - сучасний комплекс з комфортабельними номерами, привітним персоналом і якісним сервісом. 

Проживання та харчування:

Діти розміщуються в кімнатах по 3, 4, 5 і 6 чоловік. На території готелю розташовується спортивний майданчик для гри у волейбол, альтанки з видом на ліс і гори. Любителів риболовлі порадує присутність двох мальовничих ставків. Комплекс оснащений кінозалом, більярдним залом. Дітей зацікавить живий куточок, з дикими кабанами і косулями.

5-х разове харчування (шведський стіл). Свіжі овочі та фрукти в раціоні щодня. Різноманітність у харчуванні, кожен день складається нове меню.
Діти їдять у великій, просторій, світлій їдальні. Дитячий раціон розробляється у відповідності з потребами зростаючого організму.
Щоденна закупівля продуктів для приготування їжі.

Літній мовний табір ICEA Summer Camp у Львівській області для дітей від 7 до 17 років , літо-2016

 

Графік заїздів у табір та відповідна вартість путівки:

1 заїзд:    19.06.2016 - 02.07.2016     -  6740 грн.    

2 заїзд:    03.07.2016 - 16.07.2016     -  6740 грн.    

3 заїзд:    17.07.2016 - 30.07.2016     -  6740 грн.


Докладніше про табір ICEA Summer Camp дивіться на сайті організаторів: http://iceainternational.com/


Останні коментарі до сторінки
«Літній мовний табір ICEA Summer Camp у Львівській області для дітей від 7 до 17 років (літо-2016)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми