Дитячі новинки на Книжковому Арсеналі у Києві (22 - 26 травня 2019 року)


Читати - це модно. Читати на Книжковому Арсеналі - це дізнаватися про книжкові новинки першими, “поглинати” контент, який щойно вийшов із друкарні і який ніхто ще не бачив. Читати разом з дітками - це пізнавально та весело. Найцікавіші новинки весни можна буде погортати, почитати та придбати на Книжковому Арсеналі з 22 по 26 травня. 

 

Пропонуємо не загубитися у книжках та обрати найцікавіші для себе і свого малюка.

 

Віршики з Міккі Маусом

 

Найменшеньких книгочитачів зацікавлять книжки із улюбленими Міккі Маусом, слоненятком Дамбо, Вінні Пухом, Пітером Пеном та іншими. Дотепні віршики, скоромовки із відомими героями стимулюватимуть розвиток мовлення малят.

 

 

Словник Чомусика


Малюсиків до 4 років привабить “Словник чомусика”, з яким можна пограти у гру "запитання-відповідь". Книга поповнить словниковий запас, розширить кругозір, навчить говорити цілими реченнями.

 

Станіслав Соловинський. Друз із Мезозою


Помаранчевий “Друз із Мезозою” Станіслава Соловинського перенесе вас до Мезозойської ери, де спека, динозаври та дерева-папороті розвеселять, а спільне з дитиною читання допоможе гармонійно провести час. 

 

 

Зайченя шукає маму


Digital-покоління потребує digital-книжок - “Зайченя шукає маму”. Книжка квест з аудіосупроводом, з якою ви та малюсик допоможете зайченяті знайти свою маму. Шукайте підказки, стрибайте зі сторінки на сторінку - робіть усе, що вам заманеться, але допоможіть зайченяті знайти маму.

 

 

Як приборкати дракона

 

Діти, звісно, захоплюються мультиками та обожнюють їх головних героїв. Якщо ваша дитина знає точно, хто такі драконячі вершники та мисливці на драконів, вболіває за Беззубика і знає ідеальне місце для драконів, тоді їй сподобаються книги із героями улюбленого мультсеріалу - “Як приборкати дракона”.

 

 

Пори року - це серія книг із віконцями.

 

Найкраще познайомити дитину із різними порами року, використовуючи для цього інтерактивні книжки: “Пори року” - це серія книг із віконцями, відкриваючи які можна миттєво опинитися серед зимової хуртовини чи весняного квітучого забарвлення.

 

 

Навчальний вімельбух Від А до Я

 

Для дошкільнят підготовлені книги, які допоможуть заохотити їх до читання. Навчальний вімельбух “Від А до Я” стане чудовим приводом зібратися всією сім’єю разом. На кожному її розвороті намальовано від 50 до 90 предметів для пошуку на зазначені букви та обговорення героїв.

 

 

Фантазійна-книга від Олексія Хомича та Геннадія Меламеда - Дивний світ

 

Приверне увагу кожного фантазійна-книга від Олексія Хомича та Геннадія Меламеда “Дивний світ”, у якій поєднані чудові вірші та цікаві і дуже незвичні картини.

 

 

Світ чекає на відкриття

Світ чекає на відкриття

Світ чекає на відкриття

 

Майбутніх креаторів обов'язково зацікавить проект “Світ чекає на відкриття”, в якому представлені творчі енциклопедії про таємничий світ легенд й винаходів та набори для експериментів від Ranok-Creative про воду та її стани, природу, довкілля, сонце і енергію. Основна ідея проекту - стимулювати малечу до створення власних винаходів. В кожній книзі є додаток із доповненою реальністю, де дитина допомагатиме героям світу «ПЛЮСПЛЮС».

 

 

Я росту: від малюка до школяра

 

Багато чому діти навчаються щодня. Багато які речі їм доводиться робити вперше. Книга “Я росту: від малюка до школяра” містить опис ситуацій, в яких часто опиняються діти. Навчання певної поведінки в таких ситуаціях важливе для гармонійного дорослішання малюка.

 

 

Живи та вчись. Перемога — це не головне

 

Дошкільнята вже мають певний досвід перемог і поразок. Перемога приносить приємні відчуття. Але ж неможливо завжди перемагати, проте можливо отримувати задоволення від змагання. Як цього досягати змалечку яскраво описано у серії книг: “Живи та вчись. Перемога — це не головне”.

 

 

ДжоIQ. Візьми із собою в дорогу

 

Вже за декілька тижнів буде літо - пора канікул, відпочинку на морі, у бабусі, в таборі. Щоб дитині було веселіше проводити час в дорозі та повторити пройдений матеріал, можна взяти з собою книги “ДжоIQ. Візьми із собою в дорогу”. Вони дуже компактні. У серії є цікаві завдання з математики, малювання, логічного мислення.

 

 

Дітям про науку. Біологія

 

Для молодших школярів підібрана скарбниця знань у вигляді книжок-коміксів, книжок-карток, книжок у стилі інфографіка. Так, мінімум тексту - максимум можливостей пропонує книга “Дітям про науку. Біологія” Ключовий меседж цієї книги: цікава наука - весела та доступна наука.

 

 

Енциклопедія-комікс. Додавання та віднімання

Усім, кому до смаку комікси про смурфів та інших сучасних героїв сподобаються навчальний комікс з математики: “Енциклопедія-комікс. Додавання та віднімання”. В ній головний герой - кіт із суперздібностями, з якими школярі потренують мозок та дізнаються багато нового про математичну науку.

 

 

Енциклопедія хоробрих воїнів


Книжки у стилі інфографіки - це найбільш доступний спосіб поглинути інформацію швидко та запам’ятати її. Це такий мікс розповіді улюбленого вчителя та довідкової служби. Такою книжкою є “Енциклопедія хоробрих воїнів”, у якій дитина знайде відповіді на багато історичних питань, наприклад, хто такий Чингісхан і чим він прославився.

 

 

Програмування для дітей. Створюй відеоігри за допомогою Скретч

 

Сучасні школярі вже змалечку цікавляться сучасними технологіями та планують своє майбутнє. Допомогти їм у цьому зможе книга “Програмування для дітей. Створюй відеоігри за допомогою Скретч”, яка привідкриє для дитини світ IT технологій, за допомогою мови Скретч.

 

Олеся Мамчич. Іванна і ванна

 

Заохотити школярів читанням - легко. Потрібно лише підібрати цікавий контент. 

 

Оксана Лущевська. Скелет без шафи.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Олександра Орлова. Нечуй невмирущий.

 

 

 

 

Сестри-вампірки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У книгах “Іванна і ванна” Олесі Мамчич, “Скелет без шафи” Оксани Лущевської та “Нечуй невмирущий” Олександри Орлової  текст та ілюстраціїї доповнюють одне одного і створюють неначе “живу” картинку події. У цих книгах трапляється чимало дивовиж (наприклад, у драконів народиться принцеса)...

У сестер-вампірок Даки та Сільванії майже ті ж самі проблеми: нова школа, нові задираки та шалене бажання змінити весь світ (і себе разом із ним). Та чи не зробить це прагнення до змін життя дівчаток ще гіршим?

 

 

Щоденник Ніккі

 

Кінець навчального року завжди особливий для школярів, тут потрібна підтримка не лише батьків і друзів, а й приклад героїв, які мають такі ж трабли та завжди знаходять виходи навіть з найзаплутаніших ситуацій. Такою історією є “Щоденник Ніккі”. У новій школі Ніккі ніяк не може знайти своє місце, ще й найзапекліший ворог Маккензі знову готує свої пакості.

 

 

 

90 днів літа

 

Охочим грати із картками до смаку будуть книги “90 днів літа”, підібрані спеціально, щоб повторити шкільний матеріал за попередній клас та розширити світогляд. 

 

 

* * *

 

 

Також на Книжковому Арсеналі буде багато цікавих заходів від видавництва “Ранок”:

23 травня о 13:00, Мистецький Арсенал (м. Київ, вул. Лаврська, 10-12), читальний зал:
Інтерактивна зустріч "Граємо в інклюзивні ігри"

24 травня о 11:00, Мистецький Арсенал (м. Київ, вул. Лаврська, 10-12), читальний зал:
Воркшоп із доповненою реальністю «Світ чекає на відкриття»

24 травня о 12:00, Мистецький Арсенал (м. Київ, вул. Лаврська, 10-12), зал "Пролог":
Знайомимо дітей із грошима: презентація книжки + гра

25 травня о 19:00, Мистецький Арсенал (м. Київ, вул. Лаврська, 10-12), читальний зал:
Digital-читання книги "Друг із Мезозою"

26 травня о 15:00, Мистецький Арсенал (м. Київ, вул. Лаврська, 10-12), дитячі майстерні:
Створи власний мультфільм із книгою "Програмування для дітей”.

 

Книжкового настрою!

Ольга Шкрьогал
PR менеджер департаменту дитячої літератури
видавництва “Ранок”.

 

Матеріали люб'язно надіслані видавництвом "Ранок" спеціально для читачів "Малої Сторінки".

Видавництво Ранок.

 

 

Більше цікавого знайдете у блозі видавництва на нашому сайті:

Блог видавництва Ранок - найцікавіше та найактуальніше.Друзі, вас вітає численна команда видавництва «Ранок»! Ми раді запропонувати високоякісну навчальну та дитячу літературу, створену провідними фахівцями своєї справи. Крім друкованої продукції, видавництво «Ранок» випускає книги і в електронному вигляді. Ми пишаємося співпрацею з відомими видавництвами Європи і Америки, а партнерство з голлівудськими студіями The Walt Disney Company і Pixar Animation Studios — приємний бонус у вигляді прекрасних дитячих ігор та книг. Педагоги України вважають наші книги найкращими, а багато бібліотек мають у своєму арсеналі весь асортимент дитячої літератури та навчально-методичних посібників для учнів та вчителів. Як лідер серед вітчизняних видавців, «Ранок» увійшов до Європейської асоціації видавців навчальної літератури і є наразі єдиним представником України! Ми пишаємось, що протягом багатьох років видавництво отримує безліч нагород і премій. «Ранок» — це величезний простір для розумних і талановитих людей, одним словом, для всіх вас! Тож, єднаймося, друзі!

Останні коментарі до сторінки
«Дитячі новинки на Книжковому Арсеналі у Києві (22 - 26 травня 2019 року)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми