Дитячі англомовні табори у Карпатах


Дитячі англомовні табори в Карпатах

Коли поєднується відпочинок дітей з навчанням в англомовому середовищі - то привабливо. А якщо до того всього наші дітки поліпшать своє здоров'я, завдяки неперевершеній природі українських Карпат, - то питання стоїть лише в правильному виборі дитячого табора для свого сина чи донечки. Пропозиції від організаторів англомовних таборів є різні. Пропонуємо їх до вашої уваги.


Міжнародний дитячий мовний табір Bereg-Camp-SlavskeМіжнародний дитячий мовний табір "Bereg-Camp-Slavske", який знаходиться  серед дивовижної природи Карпат, запрошує дітей на добрий відпочинок, котрий не завадить поліпшити їх англійську.

Англомовний табір Happy Kids у ЗакарпаттіАнгломовний табір "Happy Kids" для дітей від 8 до 15 років планує проведення квестів, походів, екскурсій, вивчення англійської мови за програмою "Hetman's Treasure Adventure".

Розмовна мова у таборі – тільки англійська. Всі, без виключення, мешканці «Magic Castle» спілкуються між собою тільки англійською мовою. З дня заїзду і до самого виїзду діти житимуть в англомовному середовищі, і поволі мають навчиться вільно говорити англійською.Англомовний здоровчий табір для дітей від 8 до 12 років «Magic Castle» знаходиться в мальовничому курортному місті Трускавець. Чисте повітря українського Прикарпаття та мінеральні джерела мають сприяти оздоровленню дітей, що приїжджають на відпочинок. Розмовна мова у таборі – тільки англійська. Умови проживання - комфортні, а програма розваг і відпочинку - на будь-який смак.

Елітний мовний освітній табір DEC campВ нашому огляді літніх таборів  для дітей на 2015 рік - елітний мовний освітній табір "DEC camp". Він є аналогом європейських мовних таборів і пропонує практично повне занурення в англомовне середовище. Розташовано табір у Львівській області

Літній табір ICEA Summer Camp в Трускавці Агентство "ICEA" пропонує дітям від 7 до 17 років відвідати літній англомовний табір "ICEA Summer Camp Royal Education", що розташовано у SPA-готелі «Женева» у місті Трускавець. Окрім відпочинку з комфортом і поліпшення здоров'я завдяки цілющим мінеральним джерелам, організатори пропонують ще й цікаву програму тематичних заходів, вдосконалення знань з англійської мови, а також різноманітні мовні ігри та конкурси.

Англомовний табір BoyarCampМовний центр "Бояр" пропонує дітям віком 8-15 років приїхати влітку в англомовний табір BoyarCamp-2015 у Карпатах, де можна буде добре відпочити і повчити англійську мову з гарними викладачами.


Останні коментарі до сторінки
«Дитячі англомовні табори у Карпатах »:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми