Твори Ганни Чубач для дітей


Ганна ЧубачМати ще замолоду називала Ганну родимою, тобто талановитою. Так казали на її рідній Вінниччині — родимий, наприклад, до шиття чи будівництва. Чому вона народилася з поетичною душею? «Тому що я дитя любові — великої і чистої, як сльоза»,— пояснює Ганна Танасівна.
Одна з  граней її поетичного таланту — література для дітей. Загадки, скоромовки Ганни Чубач — справжнє диво, за допомогою якого дітлахи вивчають алфавіт, виробляють артикуляцію. Самих лише віршованих абеток близько дванадцяти. «Алфавітні усмішки»  Ганни Чубач навіть покладені на музику.

 

 

 

 

Ілюстрована "Абетка" від Ганни Чубач

Ганна Чубач, Абетка , ілюстровані вірші для дітей, читати та завантажити"Абетка" відомої української поетеси Ганни Чубач  - це гарно ілюстроване видання з віршиком для кожної літери, що легко і весело запам'ятовується та допомогає її вивчити.

 

 

 

 

"Жук малий і волохатий" – віршована казка для дітей від Ганни Чубач

Ганна Чубач, Жук малий і волохатий, віршована казка"Жук малий і волохатий 
Все життя прожив без  хати. 
Вдень від холоду тремтів, 
А вночі від  страху млів. 
Дощик спинку обливав, 
В душу смутку наганяв..."

(Ганна Чубач)

 

 

Ганна Чубач: добірка скоромовок для дітей

Скоромовки для дітей від Ганни Чубач

Скоромовки для діточок від української поетеси Ганни Чубач: "Дві Варвари", "Ати-бати!", "Ворони", "Грім і гуси", "Джмелі", "Дударики", "Злива", "Запитав Василь у Вовки", "Ігогошка", "Коржі з маком", "Коронована ворона", "Курка-квочка", "Курка, кролик і корова", "Курочка-чубарочка", "Мурмурка", "Опудало", "Чик-чирик".
 
 
 
 
 
 

Лічилки Ганни Чубач

Лічилки Ганни Чубач: "Болотне свято", "Гавкав песик", "Гноми", "Дві жабулі", "Каструлі", "Кінь катався на слоні", "Киця одиниця", "Танці на "П'ять", "Тири-пири! Три-чотири!", "Три Володі ". 

Ганна Чубач, віршики для дітей, збірка Жук малий і волохатий, читати та завантажитиПоезії Ганни Чубач для малят: "Біля чапля", "Роса", "Сніжинки", "А я козу дою, дою", "Хвалько", скоромовка "Дві Варвари" та казка у віршах "Жук малий і волохатий".

Ганна Чубач, вірші для дітей

Вірші Ганни Чубач для дітей: "Я беру своє відерце", "Ласий кіт Івашко", "Два маленькі баранці", "Равлики", "Білa чапля", "Черепаха - аха-аха".

Останні коментарі до сторінки
«Твори Ганни Чубач для дітей»:
Людмила , 2016-12-13 11:04:45, #
Оксана , 2022-05-02 15:12:26, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 2     + Додати коментар
Топ-теми