Вироби з бісеру. Школа з бісероплетіння та вишивання бісером. Відео-уроки онлайн


вироби з бісеру, майстер-клас з бісероплетіння

Пропонуємо до уваги відео-школи знаних майстринь з бісероплетіння та вишивання бісером на тканині.


Майстер-клас з виготовлення квітів з бісеруПропонуємо гарний відео-урок з виготовлення з бісеру квітів. Майстриня покроково розказує і показує, як зробити своїми руками бісерові квіточки. Приєднуймось і займаємось цією чудовою справою!

Робимо прапор України з бісеруМайстриня розказує, як покроково зробити прапор України з бісеру. Красиво і патріотично.

Валентина Дробишевська - майстер-клас з вишивання бісеромМайстер-клас з вишивання бісером веде народна майстриня  Валентина Дробишевська.

Вишивання бісером. червоні макиМайстриня Оксана Благута дає майстер-клас: вишивання бісером одночасно на канві та тканині вишиванки. "Червоні маки".

майстер-клас з вишивання бісером. польові квіти на українській сорочціНаочне опанування основ вишивання хрестиком та бісером на домотканому полотні букета польових квітів на прикладі вишивання української сорочки-вишиванки, виконуючи лічильну техніку вишивання. Майстер-клас проводить Оксана Благута.

Покрокове виготовлення маку з бісеруШкола бісероплетіння: майстриня Оксана Благута показує покрокове виготовлення квітки маку  із бісеру технікою паралельного бісероплетіння із використанням дроту.

бісероплетіння. квіточки своїми руками.Майстер-клас з бісероплетіння: покрокове виготовлення простенької квіточки з бісеру технікою паралельного бісероплетіння із використанням дроту.

Виготовлення браслету з бісеруМайстер-клас онлайн від  майстрині Окани Благути: виготовлення браслета з бісеру однією голкою технікою нанизування.

Відео-галепрея картин з бісеруМузикальна відео-галерея картин з бісеру - надзвичайно красиво...

вироби з бісеру, майстер-клас з бісероплетінняВиготовлення ткацького верстата та основи опанування техніки бісероплетіння на ньому - від Оксани Благути.


Останні коментарі до сторінки
«Вироби з бісеру. Школа з бісероплетіння та вишивання бісером. Відео-уроки онлайн»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми